تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت در سال های اخیر تلاش فراوانی به خرج داده تا دسترسی به مجموعه آفیس را به پلتفرم های مختلف گسترش دهد. در حال حاضر مجموعه آفیس را می توان هم در دسکتاپ، هم در مرورگر و هم در پلتفرم های مختلف موبایل استفاده نمود و برای ذخیره سازی فایل ها، به غیر از فضای ابری اختصاصی مایکروسافت یعنی وان‌درایو می توان از دراپ باکس هم برای چنین کاری بهره گرفت.
امروز یک فضای ابری دیگر به مجموعه وان درایو و دراپ باکس اضافه گردید. گوگل به تازگی اعلام کرده که از این به بعد با استفاده از پلاگین گوگل درایو، کاربران مایکروسافت آفیس ویندوز قادر خواهند بود تا به ذخیره سازی فایل هایشان در این فضای ابری بپردازند.
این پلاگین ابزار بسیار ساده ای است که به شما اجازه می دهد تا فایل های آفیس ذخیره شده در حساب کاربری گوگل درایو خود را مشاهده کرده یا فایل هایی که همان لحظه رویشان کار می کنید را مستقیما در این فضای ابری ذخیره نمایید.

البته این روش تفاوت چندانی با نصب اپلیکیشن گوگل درایو در رایانه ندارد، اما با این پلاگین می توانید باز کردن فایل های موجود در گوگل درایو و ذخیره سازی در آن را ساده تر از همیشه انجام دهید.
این پلاگین جدید از امروز برای نصب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین