تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فروش 47.5 میلیارد دلاری اپل برای سه ماهه مالی سوم فراتر از پیش بینی است

باز اپل و باز یک فروش رویایی که آرزوی بسیاری از رقبا است. سومین سه ماهه مالی این شرکت با سود سرشاری همراه بوده و دلارهای به دست آمده بیش از مقداری است که وال استریت ژورنال پیش بینی نموده بود. اپل در این مدت 47.5 میلیون آیفون فروخته که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته یک افزایش 35 درصدی را نشان می دهد. درآمد کلی کسب شده 49.61 میلیارد دلار بوده که تنها 63 درصد آن برای آیفون است و به این ترتیب گوشی های هوشمند درآمدی 31.37 میلیارد دلاری را به خود تعلق داده اند.
این میزان 59 درصد بیش از پارسال بوده و به لطف استقبال فوق العاده ای است که کاربران از آیفون 6 و برادر بزرگترش کرده اند. فروش آیپد اما افت داشته و با کاهش 18 درصدی از 13.3 به 10.9 میلیون عدد رسیده است. اگر کنجکاوید میزان فروش اپل واچ را بدانید، متاسفانه آمار مشخصی برای آن ارائه نشده و اپل ساعت هوشمندش را در زیر مجموعه "دیگر محصولات" جای داده است. این زیر مجموعه با فروش 2.64 میلیارد دلاری 49 درصد نسبت به سال قبل رشد دارد. به گفته تیم کوک اپل واچ تنها در یک درصد بازارهایی که آیفون توزیع شده حضور دارد و اینکه می دانیم فروش آن بیش از یک میلیارد عدد بوده است. در انتها برای مک دوستان؛ فروش این کامپیوترها از 4.4 به 4.8 میلیون واحد رسیده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین