تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما شما هم مطلع هستید که اپل و سامسونگ مدت زمان زیادی است که با یکدیگر نمی‌سازند و مدام دادگاهی می‌شوند اما گویا سامسونگ در این جدال تنها نیست و غول‌های بزرگ سیلیکون‌ولی نیز آن را یاری می‌کنند. کمپانی‌هایی با نام فیس‌بوک، گوگل، eBay، دل، اچ‌پی اعلام کرده‌اند که “دوست دادگاهی” سامسونگ در جدال با اپل هستند.
موضوع به سال 2012 باز می‌گردد که بر اساس ادعا اپل، کمپانی کره‌ای سامسونگ پتنت‌های این شرکت را کپی و البته نقض کرده بود و اپل نیز خواستار 1 میلیارد دلار خسارت شد اما بعد‌ها این میزان به 548 میلیون دلار کاهش پیدا کرد.
این گروه حامی سامسونگ اعلام کرده‌اند که:
    اگر نتیجه دادگاه عملی شود خسارات زیادی را به کمپانی‌های مختلفی خواهد زد که امضا کنندگان این لیست نیز در آن میان قرار دارند و این کمپانی‌ها سالانه چندین میلیارد دلار را خرج تحقیق و توسعه تکنولوژی و اجزا آن می‌کنند.
البته اپل نیز در این خصوص اعلام کرده است که گوگل نمی‌‌تواند سامسونگ را حمایت کند و دلیل آن نیز به سیستم عامل اندرویدش باز می‌گردد که رابطه خوبی در این خصوص با سامسونگ دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین