تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ابزار پوشیدنی برای گرم نگه داشتن بدن شما

اگر به دنبال درمانی همراه برای درد مفاصل خود هستید که ضمن سادگی، کارامد نیز باشد، این بار دستگاهی مخصوص شما ساخته شده است. این توری می‌تواند با بهره گیری از یک باتری، مفاصل و عضلات شما را به شکلی راحت و ایمن گرم نگه دارد تا فرایند بازیابی و درمان شما سریع ترین روند را طی کند.

برای درمان آسیب‌‌‌های مفاصل بسیاری از بیماران، از اعمال گرمای موضعی بر محل درد استفاده می‌‌کنند. برای این کار آن‌ها معمولا از کیسه‌‌‌های آب گرم یا بسته‌‌‌های گرم شونده مایکروفری یا پدهای گرمایی برقی استفاده می‌‌کنند که خب هر یک دردسرهای خاص خود را دارند؛ ضمن اینکه هیچ یک به پیشرفتگی محصول جدید دانشمندان کره‌‌‌ای و آمریکایی نیستند.

این محصول جدید که از باتری برای تامین توان خود بهره می‌‌برد در واقع یک توری است که می‌‌تواند گرما تولید کند و ضمنا همراه شما نیز باشد. این توری از درهم قرار گرفتن نانوسیم‌‌‌های نقره‌‌‌ای سیمپیچ شده‌‌‌ای ساخته شده است که بین دو لایه‌‌‌ی عایق اما نفوذپذیر از یک نوعی پلاستیک شفاف، ساندویچ شده اند. هر دوی این سیم‌ها و لاستیک به کار رفته می‌‌توانند منبسط و منقبض شوند و راحتی حرکتی مفاصلی همچون مچ یا زانو را فراهم آورند. بیمار می‌‌تواند به راحتی زدن دکمه‌‌‌ای، گرما را بر مفاصل یا مناطق آسیب دیده‌‌‌ی بدن خود اعمال کند؛ حتی زمانی که مفاصل او در حال حرکت هستند.

به گفته‌‌‌ی دانشمندانی که این توری را ساخته اند، اگرچه ابزارهای مشابهی پیش از این نیز ساخته شده اند، اما آن‌ها معمولا از فرایند‌‌‌های پیچیده یا مواد گرانقیمتی همچون نانولوله‌‌‌های کربنی برای تولید این ابزارهای بهره گرفته اند؛ ولی این دستگاه جدید می‌‌تواند راه حلی ساده و با قیمتی ارزان را برای تولید عرضه کند.

افزون بر کاربرد این ابزار برای درمان‌‌‌های بازتوان بخشی، می‌‌توان از این فناوری برای ساخت ژاکت‌‌‌های اسکی یا صندلی‌‌‌های خودروها با توانایی گرمای داخلی نیز بهره برد. این گروه پژوهشی که از دانشگاه هاروارد و چند دانشگاه کره جنوبی تشکیل شده بود هم اکنون در حال توسعه و تجاری‌سازی این محصول هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین