تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

صرافی بیت‌کوین بیت‌استمپ چهارم ژانویه مورد دستبرد هکرها واقع شد و ۱۹٫۰۰۰ بیت‌کوین به ارزش ۵ میلیون دلار به سرقت رفت. این صرافی در اثر این حمله‌ی سایبری تمامی فعالیت‌‌های خود را به حالت تعلیق در آورد.

 صرافی بیت‌استمپ با انتشار پستی در وب‌سایت خود اعلام کرد که شماری از کیف پول‌های بیت‌کوین متعلق به این صرافی مورد دستبرد واقع شده است، از این‌رو این صرافی تمام فعالیت‌های خود را به حالت تعلیق درآورده است. براساس اطلاعات ارائه شده هکرها بیت‌کوین‌های متعلق به صرافی را به سرقت نبرده‌اند، بلکه نفوذگران بخشی از زیرساخت‌های این کمپانی را در اختیار گرفته‌اند.
سرقت بیت‌کوین‌های متعلق به صرافی بیت‌استمپ بسیار مشکل است، چراکه این کمپانی‌ها بیت‌کوین‌های خود را در کامپیوترهایی منتسب به Cold Storage ذخیره می‌کند. Cold Storage به کامپیوترهایی اطلاق می‌شود که برای ذخیره‌ی بیت‌کوین به اینترنت متصل نشده‌اند و از این‌رو هکر‌ها نمی‌توانند برای به دست آوردن واحد پول رمزنگاری شده‌ی موجود در کامپیوترها به این منابع دسترسی داشته باشند.
بیت‌استمپ را باید یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های بیت‌کوین در سراسر جهان و بزرگ‌ترین صرافی اروپا خواند. این صرافی بهترین جانشین برای MT. Gox ژاپنی است که فعالیت آن در فوریه سال ۲۰۱۴ متوقف شد. فعالیت این صرافی ژاپنی نیز در اثر به سرقت رفتن ۴۷۳ میلیون دلار متوقف شد.
این اولین باری نیست که فعالیت بیت‌استمپ به دلیل هک شدن لغو می‌شود. این شرکت در فوریه ۲۰۱۴ نیز به دلیل حمله‌ی سایبری قادر به ادامه‌ی فعالیت نبود. پس از گذشت مدت کوتاهی هکرها با ارسال درخواستی پیشنهاد خود را مبنی بر ادامه فعالیت سرویس در قبال دریافت مقداری پول ارائه کردند که نتیجه‌ی آن آغاز به کار مجدد بیت‌استمپ بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین