تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گروه ifixit همواره پس از عرضه یک گجت جدید دست به کالبدشکافی آن می‌زند و اجزای داخلی آن را بررسی می‌کند، این بررسی‌ها در مورد محصولات اپل که اطلاعات سخت افزاری کمتری در مورد آن‌ها منتشر می‌شود، مفیدتر است و حال نیز شاهد بررسی آیپاد تاچ جدید در این بررسی‌ها هستیم. همه ما می‌دانیم که گجت‌های ما بیشتر از آنکه تعمیر شوند، تعویض می‌شوند ولی در هر صورت ifixit رتبه بندی خاصی به میزان تعمیرشوندگی یک مدل می‌دهد که این عدد در مورد آیپاد تاچ نسل 6 حدود 4 است که تا حدودی ناامید کننده به نظر می‌رسد.

آیپاد تاچ جدید از لحاظ ظاهر وابستگی زیادی به آیفون 6 دارد ولی مهمترین تفاوت آن با آیفون نبود حسگر اثر انگشت است که نبود آن برای خرید آهنگ‌ها یا بازی‌ها با اثر انگشت حس می‌شود؛ قابلیتی که مورد استقبال طرفداران آیفون قرار گرفته بود.

برای جداسازی صفحه نمایش از بدنه کیس نیاز به استفاده از گرما دارید، در زیر صفحه نمایش باتری 1043 میلی آمپر ساعتی و دیگر اجزای آیپاد قرار دارد، این باتری نسبت به نسل پیشین تنها 13 میلی آمپر افزایش داشته‌ است. همچنین پس از جداسازی باتری اسپیکرها نیز از محل خود خارج می‌شوند. بر روی بدنه و قسمت‌های مختلف آیپاد نشانه‌هایی وجود دارد که به فرآیند ساخت آن مربوط است و ممکن است تراشکاری بی‌نظیر بدنه این حس را به شما القا کند که چگونه آلومینیم را اینگونه ساخته‌اند.

دوربین آیپاد همانند نمونه‌های آیفونی نیست و مهم‌ترین فرق آن مربوط به عدم پشتیبانی از لرزشگیر خودکار است که وجودش می‌توانست کیفیت عکس‌های آیپاد را بهبود بخشد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین