تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مک دونالد آمادگی خود را برای حضور در ایران اعلام کرد

 هفته گذشته ایران و گروه ۱+۵ به توافق هسته‌ای دست یافتند. یکی از جنبه‌های این توافق حضور و سرمایه‌گذاری کمپانی‌های بزرگ اروپایی و امریکایی در ایران است. یکی از این موارد،  مک دونالد بزرگترین رستوران زنجیره‌ای جهان است، که با بیش از ۳۵٬۰۰۰ شعبه در ۱۱۹ کشور، روزانه به ۶۴ میلیون مشتری سرویس می‌دهد.

هفته گذشته پس از توافق هسته‌ای پیغامی به شوخی در فضای مجازی بین کاربران دست به دست شد: خداحافظ فلافل، سلام مک دونالد ... توافق مبارک!
شاید بسیاری این خبر را چندان جدی نگرفتند ولی حالا خبر می‌رسد که به نظر بیش از هر زمان دیگری به این اتفاق یعنی حضور رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد در ایران نزدیک شده‌ایم. هرچند هنوز هم برای اظهار نظر در این مورد بسیار زود است و برای رخداد چنین اتفاقی حتی با وجود توافق و رفع تحریم‌ها عوامل زیادی باید دست به دست هم بدهند.
ایران از ۱۳ سال پیش در تحریم‌های اقتصادی به سر می‌بُرد ولی از زمانی که این تحریم‌ها برداشته شوند شرایط برای کسب‌و‌کار شرکت‌های خارجی در ایران تسهیل می‌گردد. یکی از این کسب و کارها رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد است.
مک‌ دونالد در حال حاضر فرم درخواست حق امتیاز خود در ایران را بصورت آنلاین در اختیار متقاضیان احتمالی قرار داده است. این رستوران زنجیره‌ای در وبسایت خود اعلام کرده است:

    هنوز تاریخ قطعی برای گسترش رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد در ایران در نظر گرفته نشده است. احتمالا در آینده قدم‌هایی را برای افتتاح رستوران‌های مک دونالد در ایران بر می‌داریم.
این شرکت شرایطی را برای افرادی که می‌خواهند بعنوان نماینده مک دونالد در ایران فعالیت کنند بصورت عمومی برشمرده است از جمله  تجربه تجاری در بازار، سابقه موفقیت، توانایی اتمام دوره آموزشی ۹ ماهه، آمادگی کامل برای اختصاص زمان کامل برای کسب و کار مک دونالد، سابقه خرده فروشی، دانش بازار املاک و سرمایه کافی برای انجام کار.
شاید جالب باشد که بدانید در طول دورانی که برندهای خارجی بسیاری با مجوز رسمی در داخل کشور ما فعالیت نداشته‌اند برخی از افراد با تغییر جزیی در نام این برندها به فعالیت در ایران مشغول بوده‌اند. حتی برخی نیز بطور غیر قانونی با نام خود شرکت‌های خارجی در کشور فعالیت می‌کنند که با نگاهی به اطراف خود حتما آن‌ها را خواهید شناخت.
جدیدترین حضور مک دونالد برای اولین بار در بازار یک کشور به  سال ۲۰۱۴ بر می‌گردد که برای اولین بار مک دونالد در ویتنام افتتاح شد. البته در شرایطی که بازار جدید به معنی گسترش این رستوران زنجیره‌ای در بازار بین‌المللی است ولی از طرف دیگر، مک دونالد در حال حاضر برای اولین بار در حال کاهش شعبات خود در امریکا است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین