تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس اعلام کمپانی Moky مستقر در سئول، این دستگاه از سنسورهای لیزر اینفرارد به منظور جایگذاری یک ترک‌پد نامرئی بر روی کیبورد استفاده کرده است.

تا به حال ایده‌های زیادی در مورد ساخت کیبوردهای بلوتوث پرتابل دیده‌ایم که اگرچه دارای اندازه‌ی جمع‌وجوری هستند اما به اندازه‌ی کافی کوچک نمی‌باشند. این ایده‌ها شامل دستگاه‌هایی با نمایش کلیدهای مجازی، دستگاه‌های تاشونده و دستگاه با قابلیت رول شدن می‌باشند. اما کیبورد Moky رویکرد جدیدی را در پیش گرفته است. از بخش کیبورد این دستگاه همچنین می‌توان به عنوان ترک‌پد مولتی‌تاچ نیز بهره برد.
بر اساس اعلام کمپانی Moky مستقر در سئول، این دستگاه از سنسورهای لیزر اینفرارد به منظور جایگذاری یک ترک‌پد نامرئی بر روی کیبورد استفاده کرده است. این ویژگی به کاربران امکان اجرای عملیاتی مانند کلیک/درگ، اسکرول، سوایپ، ضربه زدن و زوم را با حرکات معمولی انگشت بر روی کلیدها می‌دهد.
اگرچه نحوه‌ی عمل دقیق این دستگاه هنوز مشخص نیست، اما اصول اساسی آن همان اصول بکارگرفته شده در تکنولوژی پرده‌ی اینفرارد نمایشگرهای مولتی‌تاچ خودروها است. در این تکنولوژی، یک فریم مستطیلی برآمده حول نمایشگر دارای یک مجموعه از LEDها در دو سمت مجاور است و مجموعه‌ای از فتودیودها نیز در دو سمت دیگر قرار دارند. هر LED، یک پرتو از نور اینفرارد را از خود ساطع می‌کند که با استفاده از فتودیودهای قرار گرفته در سمت مقابل به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌شوند.
هنگامی که کابران به مجموعه‌ای از پرتو نورهای اینفرارد در یک مکان مشخص دسترسی پیدا کنند، انگشت آنها برخی از پرتوها را مسدود می‌نماید. و به این ترتیب فتودیودهای آن پرتوها موقتا نور را دریافت نمی‌کنند و درنتیجه این عمل منجر به ارسال یک سیگنال می‌شود. با تحلیل ترکیب فتودیودهای تحت تاثیر، سیستم قادر به شناسایی مکان انگشت کاربر و نمایش محتوای مرتبط بر روی نمایشگر است.
از دیگر ویژگی‌های Moky باید از کلیدهای پانتوگراف، یک بدنه‌ی آلومینیومی، یک کاور تاشونده که می‌توان از آن به عنوان پایه‌ی اسمارت‌فون/تبلت نیز استفاده کرد، و یک باتری قابل شارژ که برای سه ماه استفاده کافی است، نام برد. این کیبورد از بلوتوث LE بهره می‌برد و سازگار با دستگاه‌های iOS، اندروید و ویندوز است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین