تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در هفته های اخیر عکس‌هایی در مورد گلکسی نوت 5 منتشر شده است که ساختار جدید قلم‌های این سری را تایید می‌کند و حالا عکس این قلم‌ها نیز لو رفته است. تصاویر گواه بر آن هستند که قلم S pen جدید سامسونگ دارای قسمت بالایی با قابلیت کلیک کردن است  که باعث جمع شدن قسمت بالایی نیز می‌شود، این مکانیزم تقریبا همان پنت ثبت شده توسط سامسونگ است که به قلم این کمپانی قابلیت خروج خودکار را می‌دهد.

تصور نمی‌شد به این زودی شاهد این فناوری در سری نوت باشیم ولی سامسونگ نشان داده برای فتح قله‌های تکنولوژی عجله‌ بسیاری دارد. تصاویری که سازندگان کاورهای محافظ منتشر کرده‌اند نیز این تکنولوژی را تایید می‌کنند زیرا در قسمت قلم گوشی شیاری قرار ندارد تا خارج نمودن قلم از آن توسط ناخن صورت بپذیرد. خروج خودکار قلم فناوری بسیار مفیدی برای یک قبلت است تا با دردسر کمتری نسبت به خروج قلم اقدام نمایید هرچند که زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال وجود فناوری دیگری نیز به گوش می‌رسد، طبق این فناوری قلم سامسونگ توسط فراخوانی صوتی کاربر نیز خارج می‌شود که هیجان انگیز به نظر می‌رسد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین