تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این روزها موبایل‌ها و گجت‌ های پوشیدنی با سرعتی بسیار بالا در حال رشد و پیمودن مسیر پیشرفت هستند و سازندگان آن‌ها، توجه خاصی به حوزه سلامت و تناسب اندام دارند و دریایی از سنسورهای مرتبط را تولید کرده‌اند؛ از سنسور ضربان قلب گرفته تا سنسور اندازه‌گیری اشعه UV! اغلب شرکت‌ها نیز در تلاش هستند تا سنسورهای جذاب‌تر و بهتری را تولید کنند و سامسونگ نیز یکی از این کمپانی‌ها است؛ چرا که این کمپانی قصد دارد با افزودن ، این گجت‌ها را به سطح جدیدی از کارایی برساند.

کمپانی کره‌ای سامسونگ، به تازگی پتنتی را ثبت کرده که طبق آن می‌تواند حسگرهای اندازه گیری را به طور اختصاصی بر روی دستگاه یا نمایشگر موبایل قرار دهد؛ سپس، این حسگرها با همکاری و تعامل باهم، می‌توانند بعد از اینکه با بدن انسان تماس پیدا کردند، سطح چربی آن را اندازه بگیرند. (کسب اطلاعات امپدانس بر مبنای شدت جریان ورودی و ولتاژ ورودی،نحوه‌ کارکرد این سنسور را تشکیل می‌دهند) بر اساس تصویر این پتنت نیز می‌شود فهمید که از اطلاعات به دست آمده در هر دو  موضوع، می‌توان بهره برد.

سامسونگ تنها کمپانی نیست که به سلامت و تناسب اندام توجه می‌کند و سایر کمپانی‌ها نیز به فکر توسعه و پیشرفت در این زمینه هستند؛ به‌طور مثال، اپل‌واچ قابلیت پایش نمودن بدن را دارد، تاک بند هوآوی و Gear Fit سامسونگ به تناسب اندام کمک می‌کنند یا اسمارت بند سونی نیز می‌تواند به اندازه‌گیری دقیق ضربان قلب بپردازد.

توانایی اندازه گیری چربی بدن قطعا امکان جالبی خواهد بود و توجه‌های بسیاری را به خود جلب می‌کند و علاوه بر مشتریان، می‌تواند پزشکان و متخصصین حوزه سلامت را نیز وادار به استفاده از آن بکند اما این مسئله یک مشکل اساسی دارد؛ نداشتن دقت کافی که در نتایج به دست آمده‌ ی اغلب سنسورها نیز این موضوع دیده می‌شود. اگر سامسونگ یا هر کمپانی دیگری بتواند دقت لازم را به حسگرها اضافه نماید و آن را به حدِ ایده‌آل کارشناسان این حوزه برساند، بزرگ‌ترین کمک ممکن را به این حوزه کرده‌ و آن موقع است که این حسگرها برای کاربران مفید واقع خواهند شد!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین