تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیشرفت های تکنولوژیک توانسته اند جایگزینی برای تزریق واکسن پیدا کنند

 گروهی از دانشمندان دریافته اند که می توان به جای استفاده از روش سنتی تزریق واکسن، از متدهای دیگری استفاده کرد. این فرآیند جدید و انقلابی کمتر تهاجمی بوده و از طریق لایه ای که در پوست حل می شود عمل می کند. در نتیجه، این کار می تواند باعث حذف آلودگی ها، کاهش هزینه های پزشکی و استفاده از پرسنلی با تخصص کمتر شود. به علاوه، نتایج این تحقیقات نشان می دهند که استفاده از این روش تاثیرگذاری بیشتری نسبت به تزریق با استفاده از سوزن خواهد داشت.
پروفسور ناکاگاوا یکی از محققات این پروژه در مصاحبه ای بیان کرد: "واقعا باعث خوشحالی است که می بینیم شیوه ابداعی ما اثرگذاری دقیقا یکسانی با روش های قدیمی دارد و حتی در برخی موارد از آنها نیز بهتر است. ما توانسته ایم نشان دهیم که استفاده از این پچ ها کاملا بی خطر بوده و به خوبی نیز کار می کنند. از آنجا که این روش با درد همراه نیست پس افرادی که تخصصی در زمینه واکسیناسیون ندارند نیز می توانند به راحتی این فرایند را انجام دهند. به نظر ما روش جدید می تواند تغییر بزرگی در زمینه واکسیناسیون در سراسر جهان به وجود آورد". این روش جدید که با نام MicroHyala شناخته می شود بر روی نمونه ای از 40 نفر و برای سه مرحله از آنفولانزا آزمایش شده است. نتایج نشان می دهند افرادی که از MicroHyala استفاده کرده اند پاسخ مثبتی نسبت به واکسن نشان داده و در مقایسه با سایر بیماران درصد مقاومت بیشتری در برابر بیماری داشته اند. به علاوه، هیچ نشانه ای از حساسیت یا واکنش های آلرژیک نیز در این افراد مشاهده نشده است. اما نمونه مورد آزمایش بسیار کوچک بوده و برای نتیجه گیری بهتر می بایست این آزمایشات در مقیاس بزرگتری اجرا شوند. شاید بتوان گفت بدون درد بودن MicroHyala باعث خواهد شد عده بسیار زیادی ترجیح دهند به جای روش قدیمی از این فرایند استفاده کنند. همچنین عدم نیاز به متخصص برای استفاده از آن باعث می شود بتوان در کشورهای توسعه نیافته در سطح گسترده ای از MicroHyala بهره گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین