تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می رسد که AMD در حال ساخت پردازنده های کنسول بعدی نینتندو، ملقب به NX است. نینتندو برای ساخت پردازنده گرافیکی Wii U با AMD همکاری داشت بنابراین هیچ بعید نیست که این شایعه حقیقت داشته باشد.

AMD نسل هشتم کنسول ها را با همکاری سونی و مایکروسافت فوق العاده شروع کرد و انویدیا را از بازار کنسول ها بیرون فرستاد. دسامبر سال گذشته، دویندر کومار از AMD در کنفرانس تکنولوژی Raymond James Financial به این مسئله اشاره کرد که سه چیپ جدید در حال ساخت دارند. وی گفت یکی از این چیپ ها برای وسیله ای فراتر از یک دستگاه گیمینگ ساخته می شود، پس بعید نیست سخنان ایواتای فقید در ارتباط با بزرگ بودن ایده ساخت NX حقیقت داشته باشد.

امروز نیز یکی از مدیران بالارتبه AMD به نام Lisa Su، ساخت چیپ سوم را تایید کرد. قراردادی بزرگ برای پروژه ای که یک میلیارد دلار ارزش دارد. لازم به ذکر است که در حال حاضر، مدیریت نینتندو به عهده شیگرو میاموتو و گنیو تاکدا است. سال آینده، نینتندو از پلتفرم NX رونمایی خواهد کرد.

البته فراگیر شدن چیپ های AMD در میان تولیدکنندگان کنسول های بازی ممکن است چندان به نفع کنسول ها نباشد. انویدیا سخت در تلاش است تا با همکاری استیم و دیگر شرکت های بزرگ، بازار پی سی را تصاحب کنند و AMD نیز بازار کنسول ها را بهترین جولان گاه می بیند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین