تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 تجارت خدمات منزل یکی از مواردی است که در طول سالیان گذشته رشد بسیاری داشته و اکنون به نظر می رسد که گوگل نیز قصد ورود به این بازار را دارد. غول دنیای تکنولوژی به تازگی ۲۰ نفر از کارمندان استارتاپ Homejoy را به استخدام خود درآورده و بر همین اساس شایعات را پیرامون این موضوع، تقویت کرده است.

Homejoy در سال ۲۰۱۲ با هدف برقراری ارتباط میان صاحبین خانه و ارائه دهندگان خدمات راه اندازی شد. برای مثال اگر نیاز به شستشوی قالی داشتید تنها کافی بود به این سایت مراجعه کنید تا با تعیین وقت قبلی، کارگران به خانه شما مراجعه کنند.

Homejoy به خاطر برخی مسائل حقوقی و عدم سرمایه کافی، تا چند وقت دیگر تعطیل خواهد شد و اکنون ۲۰ نفر از مهندسان آن، حرفه خود را در گوگل دنبال خواهند کرد.

در حال حاضر زمانی که یک برنامه پروازی را در گوگل جستجو می کنید، فروشندگان بلیط به شما نمایش داده می شوند و امکان مقایسه قیمت های آنان با یکدیگر در اختیارتان قرار می گیرد. حال پیش بینی می شود با پیوستن کارمندان Homejoy به گوگل، قابلیتی مشابه برای خدمات خانه در صفحه جستجو ظاهر شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین