تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فروش کمتر از حد انتظار ال‌جی جی 4 در سرزمین مادری خود

ال‌جی جی 4
ال‌جی جی 4 ابتدا در تاریخ ۹ اردیبهشت در کره‌ی جنوبی معرفی شده که در واقع در حدود ۳ ماه است این گوشی در سرزمین مادری خود روانه‌ی بازار شده است. بنابر گزارش‌های منتشر شده از کره‌ی جنوبی ال‌جی جی 4 فروش خوبی را در این کشور تجربه نمی‌کند.
بنابر گزارش‌های منتشر شده، ال‌جی تنها موفق به فروش ۲۴۰ هزار جی ۴ در کره‌ی جنوبی شده است. شاید این مقدار عدد کمی نباشد، اما با در نظر گرفتن فروش ۱.۳ میلیونی سامسونگ گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج، این مقدار را می‌توان شکستی برای ال‌جی قلمداد کرد.
اما خبرهای بد به اینجا ختم نمی‌شوند. منابع آگاه خبر از هدف فروش ۷۰ میلیون گوشی هوشمند در سطح جهانی تا آخر سال ۲۰۱۵ میلادی برای ال‌جی را می‌دهند. اما با توجه به عملکرد نامناسب ال‌جی جی ۴ در سرزمین مادری خود، کارشناسان احتمال می‌دهند این گوشی در سطح جهانی نیز عملکردی پایین‌تر از سطح انتظارات داشته باشد.
این نکته زمانی بیشتر به چشم می‌آید که بدانید تحلیل‌گر‌ها در حال کاهش پیش‌بینی سود خود برای ال‌جی هستند؛ چرا که این شرکت در حدود ۲.۵ میلیون گوشی در سه ماهه دوم به فروش رسانده است. همچنین کارشناسان اقتصادی پیش‌بینی سود خالص ال‌جی را از ۹۲.۳ میلیون دلار به ۵۰.۷ میلیون دلار کاهش داده‌اند. بنگاه اقتصادی دیگری در کره جنوبی نیز پیش‌بینی ابتدایی ۱۰۴ میلیون دلاری خود را به ۶۱ میلیون دلار کاهش داده است.
دلایل مختلفی را برای کاهش فروش ال‌جی جی ۴ می‌توان متصور بود، اما به نظر می‌رسد دلیل اصلی آن دگرگونی‌هایی است که سامسونگ در طراحی گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج بوجود آورده است. از دیگر دلایل نیز می‌توان به انتظار خریداران برای معرفی پرچم‌دار دوم ال‌جی در سال ۲۰۱۵ اشاره کرد؛ چرا که برخی کاربران، جی‌ ۴ را ارتقای چشم‌گیری نسبت به جی ۳ نمی‌دانند.
با این حال به نظر می‌رسد، رسیدن به هدف فروش ۷۰ میلیون گوشی‌هوشمند در سال ۲۰۱۵ میلادی برای ال‌جی در حال حاضر غیرممکن باشد. نظر شما چیست؟ آیا فروش ال‌جی با معرفی پرچم‌داری دیگر بالاتر خواهد رفت؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین