تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نوکیا امروز و طی بیانیه‌ای رسمی بازگشت مجدد خود به صنعت ساخت تلفن‌همراه را اعلام کرد. سخنگوی بخش تکنولوژی نوکیا (Robert Morlino) بیان‌کرد که نوکیا می‌خواهد با همکاری یک کمپانی دیگر به بازار تلفن‌همراه هوشمند بازگردد، اما این‌بار نوکیا تولیدکننده اصلی نخواهد بود و تنها کار طراحی را انجام می‌دهد.
آقای مورلینو یاد‌آور شد که در پی قراردادی که با مایکروسافت بسته‌اند، علاوه بر بخش دستگاه‌ها، قسمت‌هایی نظیر بازاریابی، تولید و شبکه پخش خود را نیز به مایکروسافت واگذار کرده است. لازم به ذکر است نوکیا طبق قراردادش با مایکروسافت، تا سال 2016 نمی‌تواند تلفن‌همراهی با برند نوکیا را بسازد.
حال با توجه به سخنان سخنگوی نوکیا به نظر می‌رسد این کمپانی به‌دنبال شریکی با شهرت جهانی برای ساخت تلفن‌ همراه‌هایی با برند نوکیا است. در این همکاری، نوکیا درواقع وظیفه هدایت بخش طراحی و متمایز نمودن محصولات خود از سایر تولیدکنندگان تلفن‌همراه را بر عهده می‌گیرد و در ساخت آن‌ها نقشی ندارد.
شرکت فاکسکان پیش‌تر ساخت تبلت اندرویدی نوکیا به نام N1 را برعهده داشت که فروش و محبوبیت خوبی نیز پیدا کرد. حال باید منتظر نشست تا ببینیم کدام کمپانی شریک تجاری نوکیا خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین