تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تبلت یا تلویزیون؟ روش جدید تنبیه کودکان!

 همه ما کم و بیش شیطنت های کودکی مان را به یاد داریم. زمانی که خطایی از ما سر می زد و متناسب با نوع کاری که انجام داده بودیم تنبیه میشدیم. آیا به یاد دارید که چگونه تنبیه می شدیم؟ در اتاقمان حبس میشدیم یا مجبور می شدیم یک گوشه ساکت و آرام بنشینیم، یا برای مدتی از بازی کردن با اسباب بازی هایمان محروم میشدیم. تلویزیون دیدن یکی از تفریحات شیرین دوران کودکی بسیاری از ما بوده است ، مخصوصا با برنامه ها و کارتون های خاطره انگیزی که هنوز از ذهنمان پاک نشده است، اما تصور کنید که همین تماشا کردن تلویزیون روزی برای کودکان رنج آور و خسته کننده باشد! کودکان امروزی به قدری غرق در ابزارهای دیجیتالی هستند که تماشای تلویزیون برایشان خسته کننده شده است. البته این موضوع برای همه افراد صدق نمی کند اما شاید باورتان نشود که بعضی از والدین با مجبور کردن آنها به تماشای تلویزیون آنها را تنبیه میکنند! در حقیقت جدا کردن آنها از تبلت و دیگر سرگرمی هایی که در اختیار دارند نوعی تنبیه به حساب می آید با این تفاوت که بجای حبس شدن در اتاق و غیره میتوانند تلویزیون تماشا کنند.
طی گفتگویی که با 800 پدر و مادر صاحب کودکان بین 2 تا 12 سال انجام شده است، تقریبا نیمی از این والدین اذعان داشته اند که هنگامی که خطایی از فرزندشان سر می زند، تبلت هایشان را از آنها می گیرند و آنها را با تماشای تلویزیون بجای تفریح مورد علاقه شان، تنبیه می کنند. بنا بر این آمار مختصر شاید نسلی از کودکان داشته باشیم که در آینده دیدن تلویزیون را به عنوان یکی از تنبیه هایشان به یاد بیاورند!. 57 درصد از این والدین معتقندکه فرزندانشان گجت های دیجیتالی را به تلویزیون ترجیح می دهند، علت آن نیز این است که کودکان می گویند ، قابل حمل بودن ، صفحه لمسی ، سادگی کار با آنها ، احساس استقلال کردن در قبال آنها و قابلیت مشاهده یک محتوا به دفعات نامحدود در این گجت ها را دوست دارند. 58 درصد از این کودکان مالک یک تبلت هستند و 41 درصد آنها نیز ماندن سر میز غذا یا در حقیقت گذراندن وقت با پدر و مادرشان را فدای تبلت هایشان میکنند. بسیاری از ما نیز هم اکنون وضعی مشابه همین را داریم، و وقت زیادی را با موبایل ها و گجت هایمان صرف میکنیم و اگر خوب نگاه کنیم، می شویم همان کودک با تبلتی که عاشق آن است! اما بیشترمان هیچ علاقه ای نداریم که شبیه کودکان امروزی می بودیم و بعضا به دوران کودکی خودمان بدون اینترنت، بدون موبایل ، تبلت و دیگر انواع و اقسام تکنولوژی می بالیم. به نظر شما اینکه کودکان امروز تا این حد در برابر تکنولوژی آزاد هستند درست است و باید آنها را از تکنولوژی دور کرد یا اینکه آنرا امری اجتناب ناپذیر می دانید و راه حل را در مدیریت آن میبینید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین