تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر به بیش از یک زبان تسلط دارید و اغلب از هر دوی آنها استفاده می کنید احتمالا با مشکل تغییر دائم زبان گوگل کروم برای بررسی درست بودن املای کلمات آشنایی دارید.
خوشبختانه باید به اطلاع تان برسانیم که ظاهرا به زودی کروم قابلیت چک کردن همزمان املای کلمات به زبان های مختلف را پیدا می کند و در نتیجه دیگر نیازی نخواهد بود که زبان مرورگر خود را به صورت مداوم تغییر دهید.
نسخه ۴۵٫۰٫۲۴۵۳٫۰ این مرورگر همراه با تغییرات و امکانات جدید روز گذشته تحت عنوان بیلد «کانال توسعه دهنده» منتشر گردید، اما باید یادآور شویم که تغییرات مذکور هنوز هم در مراحل اولیه توسعه قرار دارند و به همین دلیل امکان دانلود و استفاده از قابلیت چک کردن همزمان املای کلمات به زبان های مختلف برای عموم مردم همچنان وجود ندارد.
محض یادآوری باید بگوییم که کروم نسخه تجاری از مرورگر اینترنتی گوگل است که همه امکانات اختصاصی و تکنولوژی های آن را در خود دارد؛ امکاناتی که از طریق کانال های رسمی این غول جستجو از جمله آدرس Google.com در اختیار کاربران قرار داده می شود.
از طرف دیگر، نسخه عمومی و اپن سورسی از این مرورگر نیز تحت عنوان Chromium وجود دارد که هرکسی می تواند برای آن کد بنویسد و حتی طراحی و امکانات مورد نظرش را به آن افزوده و منتشر نماید. تیم کروم در وهله نخست بیشترین تغییرات را در نسخه اپن سورس این مرورگر ایجاد می کنند و سپس آنها را با نسخه تجاری اش ادغام می کنند.
اما همانطور که در ابتدا گفته شد، امکان استفاده از قابلیت بررسی املای کلمات هنوز هم به نسخه تجاری از این مرورگر اضافه نشده و این مساله مستلزم گذشت زمان است.
جولیوس الکساندر یکی از توسعه دهندگان مشارکت کننده در این پروژه در ایمیلی اظهار داشته که «تا کنون تنها بخش رابط کاربری این قابلیت تکمیل شده» و به همین دلیل نمی توان با کلیک کردن روی دکمه های رابط کاربری مرورگر، زبان مورد استفاده کروم را تغییر داد.
وی همچنین اضافه کرده که برنامه ای برای افزودن این قابلیت به Mac OS X وجود ندارد چراکه در این سیستم عامل کروم از ابزار بررسی املای داخلی OS X برای این منظور بهره می گیرد.
تصویری که در پایین می بینید اسکرین شات دریافت شده از فرایند عملکرد این ویژگی در بیلد یاد شده است که شکل و شمایل تازه منوی کلیک راست در کروم را به تصویر می کشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین