تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دولت روسیه این هفته در میان کمپین های خود که برای مردم به نمایش در می آورد، از خطرات گرفتن تصاویر «سلفی» یاد کرده و قصد دارد افراد را نسبت به برخی موقعیت های خطرسازی که ممکن است در آن قرار گیرند، آگاه کند.
کمپین یاد شده و تصاویر آن، در واقع از سوی وزارت کشور روسیه، در روز سه شنبه نشر یافته اند تا مردم این کشور را با خطرات عجیب تهدید کننده در خصوص ثبت تصاویر خودگرفت آگاه نمایند.
خانم Yelena Alexeyeva، یکی از کارمندان وزارت کشور روسیه در این خصوص می گوید: «متاسفانه به تازگی حادثه های ناشی از ثبت تصاویر سلفی بسیار بالا رفته و به شکل مداوم نیز در حال افزایش هستند. از ابتدای سال جاری تا کنون، چندصد مورد مشاهده شده که افراد هنگام ثبت چنین تصاویری، باعث جراحت خود شده اند.»
وزارت کشور روسیه در نهایت یک جزوه تحت عنوان «سلفی امن» را منتشر نموده تا افراد را از خطرات این گونه اقدامات آگاه نماید.
برای مثال در تصویری که یک فرد در کنار قطار در حال گذر ایستاده، نوشته شده‌: «اگر برای جانتان ارزش قائل هستید، گرفتن یک سلفی روی ریل قطار ایده ی جالبی نیست!»
پلیس روسیه نیز خبر می دهد که در این کشور، از ابتدای سال جاری تا کنون، گرفتن تصاویر سلفی منجر به مرگ بیش از ۱۰ فرد و جراحت بیش از ۱۰۰ نفر شده است. در ماه مه و در شهر مسکو، یک خانم که قصد داشت با یک اسلحه ی پر تصویر سلفی بگیرد،‌ با خوش شانسی تمام از شلیک اسلحه جان سالم به در برد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین