تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت دوست دارد از نظرات پژوهشگران در رابطه با موارد مصرف هولولنز مطلع شود و در همین راستا از طریق یک فراخوان عمومی، از محققین و صاحب نظرانی که می خواهند با این هدست واقعیت مجازی کار کنند، درخواست کرده طرح های پیشنهادی خود را به آن ارائه دهند.
این شرکت در نظر دارد نهایتا به پنج گروه که برترین ایده ها را ارائه داده اند مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به همراه دو کیت توسعه نرم افزاری هدیه بدهد که مجموعا برابر با ۵۰۰ هزار دلار و ۱۰ هدست می شود.
جانت وینگ معاون واحد تحقیقات مایکروسافت در این رابطه گفت: ما انتظار داریم که محققان روش های مبتکرانه ای را برای استفاده از هولولنز ارائه نمایند که از آن جمله می توان به آموزش تعاملی دانش آموزان و کار با اطلاعات هولوگرافیک برای تشخیص ارتباطات جدید میان آنها اشاره نمود.
حقیقت این است که مایکروسافت هنوز هم نمی داند هولولنز چه موارد مصرفی می تواند داشته باشد البته ایده هایی در این رابطه دارد. از همین رو، شرکت مذکور اعلام کرده که بی صبرانه منتظر دریافت ایده های نو در مورد نحوه استفاده از هولولنز برای بصری سازی اطلاعات، تسهیل فرایند برقراری ارتباط و کمک به آموزش پزشکی و کاربرد در رشته های طراحی است.
این شرکت همچنین مشتاق است بداند چطور می تواند از این هدست در حوزه های هنری بهره بگیرد و اعلام نموده که دوست دارد ببیند چگونه از آن برای قصه گویی یا روزنامه نگاری تعاملی بهره گرفته می شود.
اما تا زمانی که پیشنهادات ارائه شده از سوی پژوهشگران به «درک نقش و موارد مصرف احتمالی محاسبات هولوگرافیک در جامعه» کمک کند، هر ایده ای که از سوی آنها ارائه گردد مورد بررسی قرار می گیرد و موضوعات صرفا به موارد یاد شده محدود نمی شوند.
این شرکت همزمان با شروع ماه سپتامبر پیشنهادات ارائه شده در این باره را دریافت خواهد کرد و طبق اعلام آن صرفا پژوهشگران دانشگاهی و غیر وابسته به سازمان های دیگر می توانند در این طرح مشارکت نمایند. به نظر می رسد که ردموندی ها در نهایت بتوانند پروژه های جالبی را با استفاده از هولولنز کلید بزنند و با کمک این پژوهشگران به ایده های بهتری برای استفاده از واقعیت مجازی دست پیدا کنند.
از طرفی روشن است که هدست های واقعیت مجازی می توانند موارد مصرف بسیاری به خصوص در حوزه نقل داستان داشته باشند و ظاهرا پس از ارائه هولولنز به بازارهای جهانی می توانیم شاهد کاربرد آن در این حوزه باشیم. در پایان لازم است خاطر نشان کنیم که اسامی برندگان در ماه اکتبر اعلام می گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین