تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از بروز آسیب دیدگی نقاط مختلف دست و پا، باید از مچ بند های اختصاصی برای این نواحی استفاده کرد تا مفصل و ماهیچه را گرم نگاه دارد. گرم نگاه داشتن ماهیچه ها سبب افزایش گردش خون شده و در نتیجه روند بهبودی رشد قابل توجهی خواهد داشت. اما مچ بند های رایج فقط برای ثابت نگاه داشتن اندام ها به کار می رود و برای گرم نگاه داشتن آنها باید از روش های دیگری استفاده کرد. اما محققین کره ای برای سهولت در روند درمان، دست به تولید مچ بند گرم شونده با استفاده از فناوری نانو زدند که رشته های نانو سبب تجمیع حرارت در لایه میانی مچ بند می گردد.

رشته های الیافی که روی یکدیگر قرار گرفتند، در نگاه اول کاربردی ندارد، اما برای اولین بار می توان از یک طراحی عجیب و ساده در کاربرد پزشکی استفاده کرد. محققین قصد دارند تا از این فناوری در ابعاد بزرگتر بهره گیرند که یک نمونه از آن، استفاد در کت های گران قیمت در فصل زمستان است تا از سرما به خود نلرزید. حتی می توان از این فناوری در صندلی اتومبیل ها بهره گرفت تا در فصل زمستان در انتظار گرم شدن فضای داخل نباشیم و در خودروهای مجهز به گرمکن صندلی، می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. در حال حاضر این پروژه به صورت عمومی در اختیار افراد قرار نمی گیرد و طبق برنامه اعلام شده، باید آزمون های بیشتری روی آن صورت گیرد تا بتوان در موارد مختلفی از آن استفاده کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین