تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک شرکت تامین کننده مواد برای پرینترهای سه بعدی به نام Formlabs اعلام کرده که موفق به ساخت نوع جدیدی از رزین به نام «Tough» شده که از استحکام بسیار بالایی برخودار است. این رزین همچنان از جنس پلاستیک خواهد بود اما پلاستیکی که می توانید از آن اشیاء واقعی بسازید.
شرکت سازنده ادعا می کند که اشیاء پرینت شده با استفاده از این ماده همان استحکام و اثر مقاومتی پلاستیک ABS را دارند. البته این همان ماده ای نیست که پژوهشگران پیشتر نوید پرینت ماشین های آتی را با آن داده بودند با این همه آنقدر محکم هست که بشود از آن مواردی نظیر زنجیر و آچار ساخت.
اما برای پرینت یک شی با استفاده از این رزین به یکی از پرینترهای Form 1+ شرکت سازنده نیاز خواهد بود که از نورهای لیزری برای برش اشیاء پرینت شده بهره می گیرد.
این تکنولوژی به پرینتر امکان می دهد که هر لایه چاپ شده را به صورت شیمیایی به یکدیگر متصل کرده و زنجیره ای از اتم های نیمه منعطف را ایجاد کند که بخش نهایی آن از استحکام بیشتری برخوردار خواهد بود. علاوه بر این، برای مستحکم سازی اشیاء ساخته شده با این ماده نیازی هم به قرار دادن فیبر در داخل آنها نیست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین