تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

به نظر می‌رسد حسگرهای اثر انگشت بار دیگر در حال باز کردن راه خود به سمت لپ‌تاپ‌ها هستند. پس از آنکه گوشی‌های هوشمند موفق شدند این شیوه‌ی امنیتی را متداول کنند، سازندگان PC نیز بار دیگر و این بار در نمایشگاه CES 2015 به فکر نمایش ایده‌های خود در این زمینه افتاده‌اند.

 کمپانی Synaptics که رهبری تولید ترک‌پد لپ‌تاپ‌های موجود در بازار را بر عهده دارد، پیش‌تر نیز از تکنولوژی موسوم به SecurePad خود بصورت مفصل سخن به میان آورده بود. این فناوری در حقیقت از یک ترک‌پد تشکیل شده که در گوشه‌ی بالایی آن یک اسکنر اثرانگشت تعبیه شده است. اکنون به نظر می‌رسد این ایده برای اجرایی‌شدن آمادگی کامل دارد و سازنده‌ی آن در نمایشگاه بزرگ کالاهای الکترونیک مصرفی امسال، تصمیم گرفته به نمایش کاربرد عملی آن برای عموم بپردازد.

 

 

هرچند در نمونه‌ی اولیه‌ی نمایش داده شده توسط سیناپتیکس، این اسکنر چندان خوش‌تراش به نظر نمی‌رسد، اما این شرکت اعلام کرده که حسگر اثرانگشت یکپارچه با ترک‌پد این شرکت می‌تواند به سلیقه‌ی سازنده‌ی لپ‌تاپ به هر شکلی جایگذاری شود. جالب است بدانید که یکی از حالت‌های ممکن، غیرقابل شناسایی کردن این اسکنر از ترک‌پد است که بر اساس آن کاربر قادر به تمیز دادن آن از سطح یکپارچه‌ نبوده و ظاهر زیباتری برای این فناوری ایجاد می‌شود.
بر اساس اعلام سیناپتیکس، از یک ماه پیش این فناوری در اختیار سازندگان لپ‌تاپ قرار گرفته و به زودی شاهد نمونه‌های اجرایی شده با این حسگر خواهیم بود. با این حال زمان دقیق ورود محصولات مجهز به اسکنر اثرانگشت سیناپتیکس همچنان بصورت راز باقی خواهد ماند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین