تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیسبوک در فکر ساخت سرویس اختصاصی استریم موسیقی

مدت زیادی نمی‌گذرد که خبرهایی می‌شنویم مبنی بر اینکه محبوب‌ترین شبکه اجتماعی دنیا در حال ورود به صنعت موسیقی است. بنا به گزارشات مختلف، فیسبوک با همکاری سونی و وارنر و نیز یونیورسال، برای بررسی حوزه موسیقی دست بکار شده است.
حالا ظاهرا نتیجه کار یک سرویس مجزای استریم دیگر است و همانطور که می‌دانید پیش از این نیز در سیلیکون ولی شاهد ورود سرویس اپل موزیک بودیم. البته هنوز تصمیم اساسی برای نحوه عملکرد فیسبوک در بخش موسیقی گرفته نشده. شبکه اجتماعی یاد شده اخیرا تغییراتی را در اپلیکیشن پیام رسان خود اعمال نموده و نیز بخشی را برای ویدیوهای حمایتی در نظر گرفته است.
سرویس موسیقی فیسبوک می‌تواند همزمان در حین ارسال پیام به صورت پس زمینه برای کاربران اجرا گردد، این امکان هم از طریق اپلیکیشن موبایلی و هم از طریق رایانه در دسترس خواهد بود. اما شما در این مورد چه نظری دارید؟ آیا ورود فیسبوک به سرویس استریم موسیقی برایش موفقیت آمیز خواهد بود یا خیر؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین