تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چتر و کت های بارانی خود را بردارید، می خواهیم شما را به یک هوای توفانی مجازی دعوت کنیم. هنرمند آلمانی، لی ساشویتز از مجموعه flora@fanuavisions این خانه را طراحی کرده تا با کمک صدا و تصویر، شرایطی مجازی خلق کند.
این اثر هنری در جریان نمایشگاه Triennale der Photographie ماه گذشته در هامبورگ نمایش داده شد. صحنه به صورت خانه ای طراحی شده که از دیوارهای شفاف و لامپ های LED ساخته شده.
Insideout نام این اثر است و نمایش ۳۶۰ درجه از توفانی که بیرون از خانه در جریان است را به ساکنین خود ارائه می دهد. کسانی که وارد این خانه می شوند می توانند طی سه الی چهار دقیقه تجربه ای متفاوت از شرایط جوی را به صورتی متفاوت تجربه کنند.
اصوات نیز در تعامل با رقص نورها، این اثر را دیدنی تر کرده اند. موسیقی و صوت ها نیز توسط اندی توما، یکی از اعضای گروه موسیقی Mouse on Mars طراحی شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین