تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برخی از لپ تاپ های تولیدی سامسونگ در زمره باریک ترین و سبک ترین های بازار قرار می گیرند، اما این ظرافت در صورتی بین کاربران ارزشمند خواهد بود که مقاومت و استحکام برای رسیدن به آن فدا نشده باشد. سازنده کره ای نیز برای اطمینان از این موضوع محصولاتش را تحت آزمایش های کنترل کیفی متنوعی قرار می دهد تا به دلیل بی مبالاتی به اعتبار و خوش نامی نوت بوک هایش در بازار خدشه ای وارد نشود.
این غول کره ای امروز برای اطمینان بخشیدن به کاربران در مورد اهمیتی که به مقاومت محصولاتش می دهد، ویدیویی از آزمون های کنترل کیفی خود روی یوتوب منتشر کرده است.
آزمون های مورد بحث طوری طراحی شده اند که مقاومت لپ تاپ ها از جنبه های متنوع و گسترده ای سنجیده شود. بر اساس ترتیبی که در ویدیوی منتشره می بینیم، سامسونگ برای حصول اطمینان از توانایی نوت بوک هایش برای تحمل ضربه ها و فشارهای احتمالی وارده در استفاده روزانه، ابتدا این دستگاه ها را به دفعات تحت فشار و پیچش قرار میدهد.
پس از آن میزان تحمل نمایشگر در مقابل فشار آزموده شده و سپس لولاها به دفعات باز و بسته می شوند تا مشخص شود برای استفاده روزانه آماده هستند. صفحه کلید نیز آزمایش می شود، تا سازنده مطمئن باشد میزان فشار وارده در عملکرد و دقت تایپ تاثیری نداشته و کیبورد از عمر مناسبی برخوردار است.
سامسونگ در ادامه مقاومت نوت بوک ها در مقابل عوامل محیطی را با استفاده از حرارت و گرما مورد آزمایش قرار می دهد. پس از آن کارکرد بی صدای دستگاه در یک اتاق مخصوص آکوستیک سنجیده شده و در پایان نیز تست سقوط روی لپ تاپ انجام می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین