تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

تنها ساعاتی تا آغاز نمایشگاه CES 2015 و بزرگ‌ترین گردهمایی کمپانی‌های فعال در عرصه‌ی فناوری باقی است. انتشار تصاویری از پوسترهای جی‌فلکس ۲ ال‌جی، معرفی این گوشی‌هوشمند را در نمایشگاه CES تایید کرد.

 براساس تصاویر منتشر شده، ال‌جی پوسترها و بنرهایی از نسل جدید گوشی‌هوشمند خمیده‌ی خود را در تالار بیرونی نمایشگاه قرار داده است. متاسفانه هیچ‌یک از تصاویر منتشر شده جزئیاتی از این گوشی‌هوشمند را معرفی نمی‌کند و تنها می‌توان خمیده بودن این گوشی را از تصاویر درک کرد. با توجه به انتشار تصویری از یک گوشی‌هوشمند مجهز به پردازنده‌ی سری اسنپ‌دراگون ۸۰۰ توسط کوالکام را نیز باید به منزله‌‌ی استفاده از این پردازنده در جی‌فلکس ۲ عنوان کرد. حال باید منتظر بود تا ال‌جی در جریان برگزاری کنفرانس خبری خود، نسل جدید این گوشی‌هوشمند را معرفی کند.

 

 

شاید ال‌جی نسل جدید گوشی‌هوشمند خود را با فرمی خمیده‌تر ارائه کند و این گوشی قابلیت انعطاف بیشتری داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود قابلیت ترمیم قاب پشتی کهدر نسل پیشین نیز شاهد آن بودیم، به این گوشی هم اضافه شده باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین