تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا فایل های جدیدی منتشر شده که نشان می دهد مایکروسافت در تلاش است تا لنزهای بهتری روی هدست های واقعیت مجازی آکیلس ریفت قرار دهد. در حالی که لنزهای مایکروسافت نسبت به لنزهای کنونی آکیلس دامنه دید کوچک تری ارائه می دهند اما تصاویر کیفیت بالاتری خواهند داشت.

مایکروسافت در وبسایت خود می گوید لنزها از طریق برنامه LensFactory در واحد تحقیقات تولید شده ند و کیفیت شان به شکل قابل توجهی از لنزهای عادی آکیلس بهتر است. لنزها از تکنولوژی Edmund Optics بهره می برد.
بر اساس گفته های واحد تبلیغات مایکروسافت، افرادی که مایل به ساخت لنزها هستند باید قالب آن را به وسیله پرینتر سه بعدی بسازند. مایکروسافت لنزی که در تصویر بالا می بینید را به وسیله Object Eden 260 با متریال Vero Black ساخته است و پرینترهای دیگر تست نشده اند.

در فایل مربوطه آمده که پرینترهای FDM احتمالا دردسرساز خواهند شد، چرا که دنده های نگه دارنده لنز به درستی پرینت نمی شوند و لنز محکم در جایگاه قرار نمی گیرد. از طریق فایل های .cs و .shader می توان تنظیمات لازم مربوط به لنز را اعمال کرد تا تولیدکنندگان بازی که از موتورهای مختلف استفاده می کنند دچار مشکل نشوند.
این لنزها در حدود ۲۰۰ دلار برای هر چشم آب می خورند. در واقع برای داشتن یک آکیلس ریفت بهتر مجموعا باید ۴۰۰ دلار بپردازید که البته در مدل نهایی این قیمت کاهش می یابد.
مدل نهایی آکیلس ریفت در ۳ ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه می شود و برای کار کردن با آن نیاز به کامپیوتری قدرتمند دارید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین