تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت و ناسا در روز پنجشنبه پروژه جدید خود را معرفی کرده اند که Sidekick نام دارد و قرار بر این است که این دو شرکت در این پروژه با هم همکاری کنند. در این پروژه فضانوردان از هدست واقعیت فضا نیز استفاده خواهند کرد.

پروژه Sidekick در تاریخ ۲۸ ژوئن که فرداست قرار است از دو واحد هولولنز به عنوان بخشی از ماموریت SpaceX به صورت رسمی استفاده شود. با این حال دستگاه مایکروسافت در جاذبه صفر تست شده است. با استفاده از جت سبک و بی وزن Wonder C9 ناسا هردو توسعه دهندگان مایکروسافت و فضانوردان قادر به به دست آوردن تجربه خود در خصوص پروژه Sidekick خواهند بود.

هنگامی که هولولنز به مقصد خود برسد توسط فضانوردان برای کمک به تحقیقات در ایستگاه فضایی بین المللی نیز استفاده خواهد شد و یا حتی ممکن است در طول اکتشاف مریخ یا سیارات دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. با این حال این هدست در راه های جدید به فضانوردان کمک خواهد کرد و امکان سفر به فضا بدون داشتن بسیاری از مهارت های حاص فضانوردان می دهد.

پروژه Sidekick که با هولولنز انجام می شود دارای دو ویژگی کلیدی خواهد بود که یکی از آن ها کنترل از راه دور این وسیله و دیگری اتصال از طریق اسکایپ به لباس فضانورد است. این هدست در طول ماموریت خود وظیفه های خاص از پیش تعیین شده خود را انجام خواهد داد.

این پروژه با محاسبات هولوگرافی و همچنین برنامه های کاربردی در فضا مورد استفاده قرار می گیرد و در آینده نیز با توسعه آن می توان در پروژه های بزرگتر از آن استفاده کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین