تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل واچ در تاریخ ۲۶ تیر ماه در هلند، سوئد و تایلند عرضه می شود

امروز خبری از شرکت اپل به دست تیم ورد آی تی رسید که اپل قصد دارد ساعت هوشمند خود را به سه کشور دیگر نیز عرضه کند اپل واچ به زودی در سه کشور دیگر برای خرید در دسترس قرار می گیرد. این ساعت هوشمند در تاریخ ۱۷ جولای برابر با ۲۶ تیرماه در کشورهای هلند و سوئد عرضه می شود و همچنین تایلند از استفاده کنندگان این گجت پوشیدنی خواهد شد.

اگر ساعت هوشمند اپل در این سه کشور فروش خوبی داشته باشد اپل کشور های بیشتری را به لیست خود می افزاید.

اپل در اصل اپل واچ را در نه کشور دنیا عرضه کرده است و تا به امروز هفت کشور دیگر به این لیست اضافه شده اند که شامل ایتالیا، مکزیک، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئیس و تایوان نیز می باشد. از آنجا که اپل فروشی بالغ بر ۲٫۴ میلیون نسخه داشته است KGI ماه گذشته پیش بینی کرده بود که این رقم مربوط به فروش اولیه ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش یابد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین