تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ویندوز 10 موبایل قابلیت ضبط تماس‌ها را خواهد داشت

در آخرین بسته‌ی بروز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل، پوشه‌ای به نام Recoreded Calls دیده می‌شود که گفته می‌شود مکالمات ضبط شده در آن قرار می‌گیرد.

در نسخه‌ی 10149 از Windows 10 Mobile وقتی اپلیکیشن File Explorer را اجرا می‌کنید پوشه‌ای به نام Recorded Calls دیده می‌شود. این پوشه در کنار Documents, Download, Music, Pictures, Ringtones و Video قرار می‌گیرد.
در ویندوز فون ۸ امکان ضبط مکالمات کاربر وجود ندارد؛ اما به نظر می‌رسد این قابلیت در ویندوز ۱۰ موبایل اضافه خواهد شد تا کاربر بتواند به سادگی مکالمات مورد نظر خود را ضبط کرده و در آینده از آن‌ها استفاده کند.
جالب است بدانید که اپلیکیشن Voice Recorder، دسترسی لازم را به پوشه‌ی Recorded Calls دارد و از این رو، احتمالاً این اپلیکیشن وظیفه‌ی ضبط مکالمات را برعهده خواهد داشت.
براساس اطلاعاتی که پیش‌تر منتشر شده بود، ویندوز ۱۰ موبایل در اواخر تابستان رسماً منتشر خواهد شد. انتظار داریم به همراه ویندوز ۱۰ موبایل، پرچمدار جدید مایکروسافت نیز رونمایی شود که احتمالا لومیا ۹۴۰ نام‌گذاری خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین