تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 دو خودرو بدون راننده‌ی از گوگل و دلفی وارد خیابان‌ها شدند

رویترز گزارش کرده که از اوایل هفته گذشته خودروهای بدون راننده بطور عملی وارد خیابان شده‌اند. این خودروها‌ که بدون نیاز به انسان قادر به حرکت هستند، بطور کامل به سیستم ناوبری خودکار گوگل یا دلفی مجهز شده‌اند.

این خودروها در جاده‌ی سن آنتونیو در پالو آلتو، قرار گرفته‌اند. جالب است بدانید که جان ابسمیر - مدیر شرکت دلفی، خود در داخل خودرو نشسته است تا عملکرد آن را بطور کامل تحت‌نظر بگیرد.

 دلفی، سیستم بدون راننده‌ی خود را بر روی یک خودرو Audi Q5 سوار کرده است. این سیستم شامل، لیزرها، رادار، چندین دوربین و یک کامپیوتر با نرم‌افزار خاص است که اطلاعات اطراف خودرو را دریافت کرده و بر روی آن تجزیه و تحلیل لازم را انجام داده و در نهایت دستورات را به خودرو ارسال می‌کند. هرچند خودرو بدون راننده، کنترل اتومبیل را به دست گرفته‌، اما برای احتیاط یک نفر پشت فرمان قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز کنترل را بدست بگیرد.

سیستم بدون راننده‌ی گوگل نیز بر روی یک Lexus RX400h سوار شده است. همچون سیستم دلفی، گوگل نیز از دوربین، سنسورهای مختلف، رادار و همچنین نرم‌افزار مشابه بهره می‌برد. گوگل پیش از این نیز ۲۰ نمونه‌ی اولیه دیگر را وارد خیابان کرده بود و آزمایش‌های مختلفی را بر روی آن‌ها انجام داده بود.

پیش از این هر دو کمپانی گوگل و دلفی، آزمایش‌های بسیاری را با افراد مختلف بر روی خودروهای بدون راننده‌ی خود انجام داده بودند؛ اما در تمام آن‌ها خودرو به دلایلی یا از جاده خارج شده بود یا در شرایط خاص قادر به تصمیم گیری نبوده و متوقف شده بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین