تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سرویس نقشه‌ی اپل قابلیتی خواهد داشت که در گوگل مپس وجود ندارد

در صورتی که در ترمینال‌های بزرگ یا ایستگاه‌های مترویی که دو خط یکدیگر را ملاقات می‌کنند، قرار گرفته باشید، می‌دانید که پیدا کردن راه خروجی که در مسیر مقصدتان باشد، در صورت عدم آشنایی با محیط یک چالش بزرگ است. حال شنیده‌ها حکایت از این دارند که اپل در iOS 9 درصدد رفع این مشکل است.

براساس اطلاعات ارائه شده اپل در نظر دارد تا علاوه بر اضافه کردن مسیرهای حمل و نقل عمومی به سرویس نقشه‌ی خود، قابلیت دیگری را نیز ارائه کند. این قابلیت بهترین خروجی را در زمان خارج شدن از ایستگاه مترو یا قطار در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

برای مثال در صورتی که کاربر در سمت جلوی قطار قرار داشته باشد، پس از پیاده شدن شاید سرویس نقشه‌ی اپل وی را به خروجی‌های انتهایی یا میانی هدایت کند تا از این طریق وی سریع‌تر به مقصد برسد. هرچند این ویژگی بسیار پیش پا افتاده به نظر می‌رسد، اما در شهرهای بزرگی نظیر نیویورک، استفاده از چنین ویژگی‌های بسیار کاربردی خواهد بود.

سرویس نقشه‌ی گوگل از نظر ارائه‌ی خدمات مسیریابی با وسایل نقلیه‌ی عمومی بسیار قوی است، اما این سرویس از وجود ویژگی جدیدی که اپل ارائه خواهد داد، محروم است. البته سرویس نقشه‌ی گوگل با تعیین جهت حرکت کاربر، مسیر حرکتی وی را نمایش می‌دهد. در صورتی که روی نقطه‌ای که مکان کاربر را روی نقشه نشان می‌دهد، دقت کنید، سوی مکان نما نشان‌دهنده‌ی مسیر حرکت  است.

قابلیت مورد نظر از جمله‌ی چندین ویژگی است که در پاییز به همراه انتشار iOS 9 منتشر خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌ها، امکان استفاده از سیری به همراه سرویس نقشه‌ی اپل است؛ بطوریکه کاربران قادر خواهند بود تا مسیر منتهی به مقصدی را بدون نیاز به لمس یا تایپ از طریق سیری بپرسند.

ارائه‌ی مسیر با استفاده از سرویس‌های حمل و نقل عمومی، در زمان عرضه فقط در شهرهایی نظیر بالتیمور، شیکاگو، برلین، لندن، مکزیکو سیتی، نیویورک، فیلادلفیا، سن فرانسیسکو، تورنتو و واشنگتن در دسترس خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین