تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 پیش از معرفی ویندوز 10 مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز سرور 2003 پایان می‌دهد

اگر احیاناً جزء افرادی هستید که در جریان جدیدترین اخبار مربوط به ویندوز سرور نیستید، باید بگوییم که مایکروسافت  به پشتیبانی از ویندوز سرور 2003 در تاریخ 14 جولای 2015 پایان می‌دهد.

مایکروسافت اعلام کرده است که پس از 14 جولای دیگر بسته‌های امنیتی که باعث محافظت در برابر ویروس‌ها، اسپای‌وِرها و سایر  نرم‌افزارهای مخرب می‌شوند، پشتیبانی فنی و همچنین بروزرسانی برای ویندوز سرور 2003 انجام نمی‌شود. شرکت‌هایی که هنوز از ویندوز سرور 2003 استفاده می‌کنند حالا باید به نسخه جدیدی از ویندوز سرور بروزرسانی کنند در غیر این صورت در خطر آسیب‌پذیری خواهند بود.
مایک لوموناکو- مدیر بازاریابی و ارتباطات  Open Systems Technologies در رابطه با این موضوع می‌گوید:
    هر محصول نرم‌افزاری یک چرخه عمری دارد. پایان پشتیبانی به روزی گفته می‌شود که پس از آن مایکروسافت دیگر رفع مشکلات اتوماتیک، بروزرسانی یا پشتیبانی فنی آنلاین ارائه نمی‌دهد. 13 سال است که ویندوز سرور 2003 عرضه شده و دو نسخه جدیدتر یعنی ویندوز سرور 2008 و 2012 هم پس از آن آمده‌اند بنابراین هزینه‌ی پشتیبانی از ویندوز 2003 در چنین شرایطی سنگین است.
 البته پایان پشتیبانی از ویندوز سرور 2003 به این مفهوم نیست که دیگر ویندوز سرور 2003 از کار خواهد افتاد؛ بلکه به این مفهوم است که شرکت‌هایی که داده‌های مهمی دارند و هنوز هم از ویندوز سرور 2003 استفاده می‌کنند حالا بیشتر در خطر ویروسی شدن یا سایر تهدیدات امنیتی هستند.
لوموناکو در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید:
    کاربران می‌توانند ویندوز سرور خود را به یکی از نسخه‌های جدیدتر یا سرویس‌های مبتنی بر کلاود بروزرسانی کنند. فروشندگان نرم‌افزار و ارائه دهندگان خدمات در بازار هستند که به افراد و شرکت‌ها در این بروزرسانی کمک می‌کنند.
مایکروسافت درصدد است تا جدیدترین سیستم‌عامل خود یعنی  ویندوز 10 را 29 جولای عرضه کند و پیش از این تاریخ به پشتیبانی از ویندوز سرور 2003 پایان می‌دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین