تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دانشگاه MIT هرساله لیست ۵۰ تایی از باهوش‌ترین کمپانی‌های سال را منتشر می‌کند. امسال کمپانی تسلا موتورز در صدر این جدول قرار گرفته که در مقایسه با رتبه‌ی دوم سال گذشته، پیشرفت چشمگیری داشته است.

در طول زمان شرکت‌ها افت و خیز فراوانی دارند؛ گهی زین به پشت و گهی پشت به زین. در این بین مواردی هستند که با ایده‌های خارق العاده‌ی خود باعث ترقی و ارتقا کمپانی خود می‌شوند.
دانشگاه MIT هر ساله لیستی از شرکت‌های برتر در زمینه‌ی فناوری را منتشر می‌کند که این شرکت‌ها بر اساس میزان هوشمندی تکنولوژی‌ها رده‌بندی می‌شوند. امسال نیز زمانی که محققان این دانشگاه در حال بررسی شرکت‌های فناوری بودند، توانستند شرکت‌هایی که ایده‌های بزرگ و جالبی دارند را رتبه بندی کنند. در این لیست شرکت‌ها به منظور دریافت رتبه‌ی خود، باید تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های کارآمد و جاه‌طلبانه‌ای داشته باشند.
شرکت تسلا موتورز امسال رتبه‌ی اول را از آنِ خود کرده که این کمپانی در سال گذشته رتبه‌ی دوم را دریافت کرده بود. از دیگر کمپانی‌های سرشناس دنیای تکنولوژی می‌توان به مایکروسافت با رتبه‌ی چهل و هشتم، گوگل  با رتبه‌ی دوازدهم و اپل در رتبه‌ی شانزدهم اشاره کرد.

MIT در خصوص مایکروسافت گفت:
    فناوری واقعیت افزوده‌ی هولولنز مایکروسافت نشان دهنده‌ی جاه طلبی مدیرعامل این کمپانی است و از این‌رو امسال ۱۳ درصد افزایش درآمد دارد.
لیست زیر شامل تمامی ۵۰ کمپانی باهوش منتخب در سال ۲۰۱۵ است:


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین