تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل می‌خواهد ابزارهای پوشیدنی را به عرصه درمان وارد کند. بنا بر گزارش‌های رسیده این کمپانی یک مچ‌بند جدید تولید کرده است که با حس‌گرهای موجود در خود می‌تواند گزارشی کامل از وضعیت جسمی بیمار به پزشک انتقال دهد، حتی زمانی که بیمار کیلومترها از بیمارستان فاصله دارد.

این مچ‌بند می‌تواند ضربان قلب، نبض، دمای بدن و خطرات محیطی مثل قرار گرفتن در معرض نور زیاد یا صدای بسیار بلند را از طریق اینترنت به پزشک منتقل کند.

اندی کنراد مدیر بخش علوم زیستی گوگل در مصاحبه‌ای با وب‌سایت بلومبرگ توضیح می‌دهد که: “قصد داریم تا این دستگاه را به یک ابزار درمانی تبدیل کنیم که توسط پزشکان برای بیمار تجویز شود و در حال حاضر در حال آشنا کردن پزشکان با این مچ‌بند هوشمند هستیم.”

گوگل این وسیله را تولید کرده است تا بیماران بدون نیاز به اینکه در محیط کنترل‌شده بیمارستان حضور داشته باشند، بتوانند زندگی عادی خود را ادامه داده و درعین‌حال وضعیت جسمی خود را مرتبا به پزشک گزارش دهند؛ بدون اینکه او را ببینند. این امکان علاوه بر کم کردن نیاز به رفت‌ و آمد برای بیمار، کمک بزرگی نیز برای بیمارستان‌هاست و ترافیک کاری آن‌ها را کاهش می‌دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین