تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به تازگی یک پتنت از سوی اپل در سازمان ثبت پتنت ها و علائم تجاری ایالات متحده به ثبت رسیده که خبر از حضور یک نمایشگر خمیده را در آیفون ها می دهد.
معمولا پتنت های ثبت شده، راه زیادی تا عملی شدن و رسیدن به دست کاربر نهایی دارند؛ این پتنت اما اینگونه که از سوی تامین کنندگان نمایشگر از کشور کره جنوبی خبر می رسد، در آینده ای نزدیک در محصولات اپل جای خواهند گرفت. در ادامه با ما همراه باشید.
همانگونه که قبلا نیز برایتان گفته ایم، سامسونگ و ال جی از بزرگترین تامین کنندگان نمایشگرهای بکار رفته در محصولات اپل هستند و اکنون منابع داخلی این دو کمپانی خبر می دهند که نمونه های اولیه ای از پانل های OLED خمیده، طراحی و تولید شده و شرکت های مذکور می خواهند رضایت اپل را در این خصوص جلب نمایند.
در این میان گفته می شود که حتی کمپانی ال جی، قصد دارد به زودی یکی از بزرگ ترین خطوط تولید LCD اش را به ساخت پانل های OLED مجهز نماید.
ال جی اکنون برخی محصولات خود را با نمایشگر خمیده عرضه می کند که جدیدترین آنها نیز جی فلکس ۲ است. از سوی دیگر نیز همین تامین کننده کره ای، بخش اعظمی از نمایشگرهای OLED ساعت اپل را نیز تولید می کند و در نهایت نیز گمان می رود که ال جی بتواند تهیه پانل های نمایشگر خمیده برای اپل را در دست بگیرد.
منابع داخلی اعلام کرده اند: «به احتمال بسیار زیاد، اولین آیفون با نمایشگر خمیده در سال ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد و اکنون بزرگ ترین تامین کنندگان نمایشگر برای اپل، در حال توسعه آن هستند.»
شاید این تاریخ اندکی دیر به نظر برسد اما نباید فراموش کرد که اپل معمولا در استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها که هنوز آزمایش خود را به شکل کامل پس نداده اند، کمی صبورانه عمل می کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین