تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ظاهر نمایشگر ساعت های هوشمند همواره یکی از مهم ترین بخش های آنها بوده زیرا همین موضوع است که می تواند آنها را نسبت به ساعت های کلاسیک، متمایز نماید. اکنون خبر می رسد که امروز، کمپانی گوگل ۱۷ واچ فیس جدید را منتشر نموده که کاربران ساعت هوشمند مبتنی بر اندروید ور، قادر هستند آنها را دریافت نموده و استفاده نمایند.
بیشتر طراحی های جدید، به شکل رایگان فروش می روند اما کاربران برای استفاده از تعداد کمی از آنها، مجبور به خریدشان خواهند بود. لازم به ذکر است که این واچ فیس ها از منابع مختلفی تهیه شده اند؛ از انیمه های ژاپنی بگیرید تا کارکترهای مختلف بازی های کامپیوتری.
گوگل در ماه دسامبر سال گذشته میلادی نیز واچ فیس های جالبی را همراه با API آنها منتشر کرد که به توسعه دهندگان اجاره می داد تا واچ فیس های اختصاصی خود را تولید نمایند.
لازم به ذکر است که صرفا دو عدد از این تصاویر (با نام های Gundam RX-78-2 و ANREALAGE) برای ساعت های اندرویدی رایگان نبوده که البته قیمتی برابر با ۹۹ سنت دارند. در ادامه مطلب می توانید چند تصویر جدید برای ساعت های اندرویدی را مشاهده نمایید.

 

 

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین