تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش شایعاتی از کشور چین منتشر شد که نشان می داد اپل در نظر دارد از تکنولوژی سیستم در پکیج (SiP) و همچنین برد مداری چاپ شده (PCB) در نسل بعدی آیفون استفاده نماید.

صبح امروز، گزارش تازه ای از سرزمین اژدهای سرخ منتشر شد که داستان اصلی را تایید می کند. در واقع اپل می تواند با استفاده از تکنولوژی SiP فضا را برای استفاده از یک باتری بزرگ تر در داخل آیفون باز نماید.

ناگفته نماند که اهالی کوپرتینو از این تکنولوژی در اپل واچ نیز بهره گرفته بودند و حالا، این گزارش نشان می دهد که شرکت مذکور در نظر دارد هر دو تکنولوژی یاد شده را در آیفون ۶s و آیفون ۶s Plus که تا انتهای سال جاری رونمایی می شوند، مورد استفاده قرار دهد.

ظاهرا اپل به این نتیجه رسیده است که تکنولوژی SiP بهترین گزینه برای صرفه جویی در فضای داخلی آیفون است، با این همه، اگر مشکلی در یکی از بخش های این ماژول تشخیص داده شود، بدان معنا خواهد بود که استفاده از این فناوری می تواند به کم شدن بازدهی تولید بیانجامد.

در همین گزارش ذکر شده که ماژول های آیفون بعدی به زودی رونمایی می شوند و با در نظر داشتن اینکه فرایند تولید SiPها از این ماه آغاز خواهد شد، انتظار نمی رود که آیفون ۶s و ۶s Plus تا اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر (اوایل مهر ماه) معرفی شوند.

در کنار SiP، تکنولوژی های دیگری نیز از اپل واچ گرفته شده اند و طبق شایعات قرار است که در آیفون های جدید مورد استفاده قرار گیرند. از جمله این فناوری ها می توان به Force Touch و آلومینیوم سری ۷۰۰۰ اشاره کرد تا مشکل خم شدن آیفون مجددا تکرار نشود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین