تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در گذشته و زمانی که شایع شد اپل قصد دارد بر دو رنگ معمول در آیفون، رنگ طلایی را نیز اضافه کند، عده زیادی تصور کردند که این خبر صرفا شایعه ای بیش نیست. در نهایت اما آیفون های طلایی از راه رسیدند؛ محصولاتی که قصد داشتند حس لوکس بودن را بیش از هر زمان دیگری به کاربران انتقال دهند.
در ابتدای راه، در نگاه بیشتر کاربران، آیفون های طلایی بیش از حد پر زرق و برق دیده شدند و اپل نیز خود دلیل موجهی برای اضافه کردن این رنگ به سبد محصولاتش ارائه نکرد. اکنون ولی تیم کوک، در نهایت توضیح می دهد که چرا اپل تصمیم گرفت آیفون هایی با رنگ طلایی را تولید کند. همانگونه که پیشتر، عده ی زیادی حدس زده بودند، این شرکت به خاطر کشور چین دست به تولید چنین رنگی زده زیرا مردم این کشور علاقه ای بی حد به رنگ طلایی و خود طلا دارند.
تیم کوک در جریان مصاحبه اش با نسخه چینی مجله Bloomberg Businessweek، تایید کرد که کشور چین، نقش بزرگی در انتخاب رنگ طلایی برای آیفون داشته است. رنگ طلایی، در کشور چین نشان خوش شانسی بوده و خود طلا نیز در میان ثروتمندان این کشور بسیار محبوب است. اکنون و بر همین اساس، کشور چین دومین بازار بزرگ اپل به شمار می رود.
در نتیجه ی موفقیت بسیار بزرگ آیفون های طلایی رنگ (بخصوص در آسیا) اپل به سراغ تولید سایر محصولات خود نظیر آیپد، مک بوک و ساعت با این رنگ رفت. شاید برایتان جالب باشد بدانید که مدل طلایی ساعت اپل در کشور چین با قیمت ۲۰ هزار دلار به فروش می رسد و پیش سفارش آنها نیز در دقایق اول پس از باز شدن امکان ثبت نام، به پایان رسید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین