تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

گاهی باقی ماندن پیام‌های ارسال شده در گجت افرادی که با آن‌ها گفتگو می‌کنیم، دردسرساز می‌شود، از این‌رو پاک کردن پیام‌ها یک قابلیت کاربردی است که اپلیکیشن ارتباطی Ansa در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

آنسا اپلیکیشن پیام‌رسان جدیدی است که امکان پاک کردن پیام‌ها را پس از ارسال در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در صورتی که علاقه‌ای به باقی ماندن پیام‌های ارسالی روی گوشی‌هوشمند یا تبلت طرف مقابلی که با آن گفتگو می‌کنید، نداشته باشید، با فعال کردن قابلیت Off The Record ٬ پیام‌ها ۶۰ ثانیه پس از خواند شدن توسط کاربر مقابل، بصورت خودکار پاک می‌شوند. اما این تنها قابلیت آنسا نیست. در صورتی که بصورت ناخواسته و در حالت غیرفعال بودن Off The Record نیز پیامی را ارسال کنید، می‌توانید براحتی آن را پاک کنید. قابلیت Sync Deletion امکان پاک کردن پیام‌های ارسال شده را از روی گوشی‌هوشمند شما، طرف مقابل و سرور‌های آنسا به‌راحتی امکان‌پذیر می‌کند. یکی دیگر از قابلیت‌های این اپلیکیشن که شخصیت کارتونی کارآگاه گجت را یادآوری می‌کند، امکان ارسال پیام‌های خود منهدم کننده است. با استفاده از این قابلیت می‌توان انواع ویدئوها و تصاویر را با قابلیت پاک شدن خودکار از گوشی‌ مخاطب مقابل ارسال کرد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین