تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مدت هاست که گفته می شود آینده نمایشگرها با پیشرفت های قابل توجهی همراه خواهد بود و برای نمونه پیش بینی شده که اسکنر اثر انگشت در داخل آنها تعبیه گردد. حالا گزارشی تازه از DigiTimes منتشر شده که نشان می دهد این همان ایده ایست که اپل در سر دارد.

براساس اعلام منابع فعال در صنعت طراحی IC تایوان، این غول فناوری مستقر در کالیفرنیا مشغول کار روی نوعی راهکار TDDI (یکپارچه سازی درایور نمایشگر و قابلیت تاچ) است که می تواند در نهایت به حذف دکمه فیزیکی هوم که در واقع امضای آیفون به شمار می رود بیانجامد.

به این ترتیب انتظار می رود که خود نمایشگر رهگیری منوها و انجام وظایف امنیتی را بر عهده بگیرد. روشن است که فعلا امکان تایید هیچیک از این خبرها وجود ندارد و بهتر است که اندکی با دیده تردید به آنها نگریست.

اما این را هم نباید فراموش کرد که عملیاتی شدن این ایده از سوی اپل چندان هم دور از ذهن نخواهد بود چراکه این شرکت هم اکنون CPUهای مختص به خود را طراحی می کند.

بسیاری باور دارند که در نظر گرفتن یک دکمه مجازی هوم برای اپل که یکی از پر سودترین شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی به شمار می رود، کاری عقلانی به حساب می آید.

در هر صورت، چنین تغییری می تواند از نظر صرفه جویی در فضا بسیار سودمند واقع شود. در صورتی که هیچگونه دکمه فیزیکی روی بدنه دستگاه وجود نداشته باشد، محصول نهایی حاشیه کمتری خواهد داشت و در نتیجه بدون نیاز به افزایش ابعاد کلی دستگاه می توان نمایشگر بزرگ تری را برای آن در نظر گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین