تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

«Softbank» یک کمپانی روبوتیک واقع در توکیو، آماده ارایه آخرین ربات طراحی خود است که «Pepper» نام دارد و نه تنها می‌تواند احساسات انسان را تشخیص دهد بلکه به آن‌ها واکنش نشان خواهد داد.

این ربات ۱۸ ژوئن و روی استیج سالن تئاتر توکیو به روزنامه‌نگاران معرفی شد. ربات به روی استیج رفت، با مهمان‌های معروف آن شب حرف زد و کمی رقصید و یک آهنگ تولد خواند. او همچنین برنامه‌نویسی احساسات خود را به همگان نشان داد
Pepper به گونه‌ای از کدنویسی مجهز است که به او امکان گوش‌ کردن به حرف‌ها و پاسخ به آن‌ها را می‌دهد. او همچنین شعف، غافلگیری، عصبانیت، شک و غم را از حالات چهره و بدن افراد و همچنین از لابه‌لای کلمات آن‌ها تشخیص می‌دهد. به عنوان مثال اگر فکر کند که امروز حالتان زیاد خوب نیست، آهنگ محبوبتان را برایتان پخش خواهد کرد.
این ربات همچنین طی زمان یاد می‌گیرد که با شخصیت و سلیقه مخاطبش هماهنگ شود. Pepper می‌تواند چهره‌ها را به خاطر بسپارد و برنامه‌ریزی شده تا زمانی که به او توجه می‌شود، خوشحال باشد اما وقتی که نادیده گرفته می‌شود دپرس شود!
مدیرکل شرکت، «Masayoshi Son»، می‌گوید که این ربات از کارتون ژاپنی «Astro Boy» الهام گرفته شده که کمبود محبت را حس می‌کرده است. او همچنین می‌گوید که ما به اندازه کافی ربات‌هایی داریم که به صنعت کمک می‌کنند. او می‌گوید: «دیدگاه ما این است که رباتی را ارائه کنیم که عشق را می‌فهمد.»
اگر شما نیاز به یک عشق رباتی در زندگیتان دارید؛ Pepper از دیروز وارد بازارها شده و قیمتی درحدود ۱۶۰۰ دلار (۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان)‌ دارد. هرچند که در مراحل ابتدایی این فروش به ژاپن محدود است اما تا سال ۲۰۱۶ به سایر نقاط جهان نیز خواهد رسید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین