تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بررسی‌های محققان نشان می‌دهد که از هر چهار برنامه نصب شده بر روی گوشی‌های اندرویدی یکی دست به سرقت داده‌های کاربران و دیگر اقدامات غیرقانونی می‌زند.
بر همین اساس 25 درصد برنامه‌های اندرویدی بعد از نصب اقداماتی را انجام می‌دهند که هیچ ارتباطی با وظایف اصلی‌شان ندارد.
از جمله این اقدامات می‌توان به ردگیری فعالیت‌های کاربران و جمع‌آوری داده‌های شخصی آنها اشاره کرد.
از جمله این برنامه‌ها می‌توان به بازی‌های محبوبی همچون My Talking Tom و Swamp Attack اشاره کرد که به طور رسمی در فروشگاه گوگل پلی هم عرضه شده‌اند. در هریک از این دو بازی بیش از 20 ابزار ردگیری وجود دارد.
تحقیقات موسسه استرالیایی NICTA همچنین نشان می‌دهد که 100 برنامه پولی اندرویدی برتر عرضه شده در گوگل‌پلی هر یک به طور متوسط دارای 1.3 ابزار ردگیری اطلاعات هستند.
بررسی‌ها نشان می‌دهد از این طریق حجم زیادی از اطلاعات شامل فهرست تماس‌های کاربران و تاریخچه استفاده آنها از مرورگرهایشان به سرقت رفته و در اختیار اشخاص و گروه‌های ثالث قرار می‌گیرد.
فروشگاه آنلاین گوگل‌پلی حاوی بیش از یک میلیون برنامه همراه است و تاکنون بیش از 50 میلیارد بارگذاری برنامه از آن صورت گرفته است.
کارشناسان امنیتی بارها از گوگل به علت بی توجهی به میزان امنیت برنامه‌های عرضه شده در این فروشگاه انتقاد کرده‌اند.
تحقیق جداگانه‌ای که در سال 2014 در مورد 10 برنامه برتر فروشگاه گوگل‌پلی صورت گرفته بود، نشان می‌داد که تمامی آنها از کاربران جاسوسی می‌کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین