تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در هفته ای که گذشت، فیسبوک اقدامات جالب و البته عجیبی انجام داده و تلاش دارد تا ویژگی های تازه ای را در اختیار کاربران قرار دهد. یکی از این قابلیت ها «Suggested Topics – موضوعات پیشنهاد شده» نام داشته که البته در هفته ی گذشته رویت شده اما هنوز به شکل رسمی، معرفی نگشته است. گفته می شود که این قابلیت تلاش می کند موضوعاتی را به کاربران یادآور شد که بتوانند بر اساس آنها، «با هم به گفتگو بپردازند».
اما ویژگی جدید تری که در اصل می تواند در News Feed این شبکه ی اجتماعی بسیار عالی عمل کند،‌ «See First» نام دارد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا الگوریتم ماشینی فید خبری فیسبوک را اندکی تغییر داده و به آن بگویند تمایل دارند در ابتدای کار، چه پست هایی را از چه اشخاص و صفحاتی مشاهده کنند.
 قابلیت See First همان کاری را برایتان انجام می دهد که از نامش نیز بر می آید؛ به سادگی آنچه را که تمایل دارید در ابتدای کار ببینید را به شما نمایش می دهد. برای مثال می توانید مشخص سازید که در ابتدا پست های دوستان صمیمی خود را مشاهده نمایید نه شخصی که سال ها پیش صرفا با وی مکالمه ای داشته اید.
این ویژگی ابتدا توسط وب سایت TechCrunch رویت و سپس گزارش شد و می توانید در اسکرین شات زیر، نحوه ی کارکردش را نیز مشاهده کنید. صرفا کافیست تا یک کاربر را در لیست See First خود قرار دهید.
TechCrunch از فیسبوک در خصوص قابلیت جدید درخواست توضیح نموده و شبکه اجتماعی مورد بحث نیز در همین خصوص گفته: «همواره در حال تلاش برای یافتن راه هایی در خصوص استفاده راحت تر کاربران از این شبکه اجتماعیست و اکنون نیز این قابلیت به شکل آزمایشی در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته. کاربران می توانند با استفاده از See First، پیش از هر کاری، محتوای ارسال شده از سوی کاربر و یا صفحات مورد علاقه خود را ملاحضه نمایند.»
تا پیش از این، چنین بود که کاربر می توانست با افزودن یک ستاره به شخص مورد علاقه اش، از همه ی پست ها و فعالیت های وی از طریق نوتیفیکیشن های ارسالی آگاه گردد اما See First به نظر راهکار بهتری می رسد. لازم به ذکر است که صرفا با کلیک کردن بر روی کلید «Following» می توانید قابلیت یاد شده را فعال سازید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین