تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر چه اپل قول داده کیفیت دوربین گوشی آیفون را در به روزرسانی بعدی تا حد زیادی ارتقا دهد، اما کاربران علاقمند می توانند با نصب یک ابزار ساده هم این کار را انجام دهند.
به گزارش فارس به نقل از پانارمنیان، این ابزار که DxO One نام دارد و در پشت گوشی نصب می شود یک حسگر CMOS BSI با دقت 20.2 مگاپیکسل را به دوربین آیفون می افزاید و لذا کیفیت عکاسی آن را به میزان چشمگیری افزایش می دهد.
لنز 32 میلیمتری این ابزار از دقت f/1.8-11 برخوردار بوده و به عکاس امکان می دهد تا از آیفون یا آی پد به عنوان یک دوربین حرفه ای استفاده کند. با نصب ابزار مذکور آیفون و آی پد می توانند عکس هایی با دقت بالا بگیرند.
همچنین با فعال کردن یک حالت عکاسی موسوم به SuperRAW، خروجی عکس ها با کیفیت DSLR بوده و ضبط ویدیو با دقت 1080p30 ممکن می شود.
عکس ها و ویدیوهایی که با این کیفیت تهیه می شوند بر روی کارت حافظه ذخیره ای که در این ابزار گنجانده شده، ضبط می شوندو البته به طور مستقیم بر روی آیفون و آی پد هم قابل ذخیره کردن هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین