تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگرچه 4G LTE-A به‌رغم محبوبیت‌های زیادی که در بازارهای توسعه‌یافته کسب کرده به‌تازگی تبدیل به یک استاندارد در سطح جهانی شده است، اما اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU) در حال تعریف مشخصات برای گام بعدی ارتباطات تلفن همراه است.

بین ۱۰ تا ۱۸ ژوئن، ۱۲ نماینده برای بررسی مشخصات استانداردهای آینده شبکه 5G تأسیس شده است. ITU تصمیم گرفته که شبکه‌های 5G را به حداکثر سرعت ۲۰ گیگابیت بر ثانیه و یا ۲۰ برابر حداکثر سرعت شبکه‌های 4G LTE، که در حال حاضر ۱ گیگابیت بر ثانیه است، برساند.
یک چیز را به یاد داشته باشید و آن این است که این حداکثر سرعت نظری هست که برای اولین بار در شبکه‌های 5G عرضه می‌شود و به‌احتمال زیاد حداکثر سرعت واقعی ارائه‌ شده  کمتر از این می‌شود. در حال حاضر، سریع‌ترین استاندارد LTE را شرکت LTE Cat 9، فراهم می‌کند که اوج سرعت آن تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه هست که بسیار کمتر از ۱ گیگابیت بر ثانیه‌ای که در مشخصات سرعت شبکه 4G ذکرشده، به نظر می‌رسد. این بدان معنی است که مشترکین 5G قادر نخواهند بود با سرعت جنون‌آمیز ۲۰ گیگابیت بر ثانیه به دانلود بپردازند و باید انتظار سرعت کمتری از آن داشته باشند.
ITU انتظار دارد شبکه‌های تجاری 5G را برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ به‌صورت تجاری عرضه کند، اگرچه یک نمونه آزمایشی برای بازی‌های المپیک PyeongChang ۲۰۱۸ آماده خواهد شد.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین