تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دستبند سلامتی Mi Band از محصولات موفق شیائومی به شمار رفته و این شرکت چینی هفته پیش اعلام کرد تاکنون ۶ میلیون عدد از گجت پوشیدنی اش به فروش رفته است. این محصول پرفروش تنها ۱۲ دلار قیمت داشته و این خود یکی از دلایل عمده محبوبیت گجت یاد شده بین خریداران به حساب می رود، اما به دلیل نداشتن نمایشگر، کاربران همواره لازم است برای استفاده از کاربردهای ورزشی و سلامتی ابزار فوق از تلفن های هوشمند خود کمک بگیرند.
امروز اما یک رندر از Mi Band 2 بر روی سایت Weibo مشاهده شد که مهم ترین نکته مشاهده شده در آن اضافه شدن نمایشگر به نسل دوم این دستبند هوشمند است. هرچند در صورت صحت داشتن این تصویر می توان مطمئن بود که قیمت نسل بعدی این محصول قطعا دچار افزایش خواهد شد، اما در عوض استفاده از آن آسان تر شده و دیگر کاربران در بین فعالیت های ورزشی یا هنگام خواب نیازمند رجوع به تلفن هوشمند خود نخواهند بود.
از دیگر تغییراتی که در مورد نسل دوم این محصول شنیده می شود نیز مجهز شدن آن به چیپ NFC است که کاربران از طریق آن قادر خواهند شد دستبندهای خود را به یکدیگر متصل نمایند. با توجه به اینکه نسل اول Mi Band در ماه جولای میلادی مصادف با تیر ارائه شده بود، می توان با اطمینان بیشتری در مورد صحت داشتن رندر منتشر شده صحبت کرده و آن را نشانه ای از نزدیک بودن تاریخ رونمایی از نسخه بعدی این محصول پرفروش و پرطرفدار در نظر گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین