تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

صفحه‌ی اپل‌واچ در وب‌سایت اپل برای شماری از کشورهای اروپایی با تغییراتی روبرو شده است. در این صفحه عبارت "Available in 2015" به "Coming Early 2015" تبدیل شده که نشان از عرضه‌ی این محصول در آینده‌ی نزدیک دارد.

 وب‌سایت 9to5mac گزارش داده که در برخی از کشور‌های اروپایی، عبارت "عرضه در سال ۲۰۱۵" جای خود را به "عرضه در ابتدای سال ۲۰۱۵" داده است که این موضوع نشان‌دهنده‌ی برنامه‌ریزی اپل برای عرضه‌ی ساعت‌هوشمند در آینده‌ی نزدیک دارد. پیش از این کاربران آمریکایی فقط این عبارت را در وب‌سایت اپل مشاهده می‌کردند، حال آنکه شماری از کاربران اروپایی نیز شاهد نزدیک‌تر شدن زمان عرضه‌ی اپل‌واچ هستند.
از جمله‌ی این کشور‌ها می‌توان به بریتانیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و ایتالیا اشاره کرد. البته امکان عرضه‌ی ساعت‌هوشمند در جریان یک عرضه‌ی سراسری و عظیم نیز وجود دارد.
براساس آخرین شایعات اپل‌واچ در روز عشاق٬ ۱۴ فوریه در آمریکا عرضه خواهد شد. احتمالا اپل ساعت‌هوشمند خود را در ماه فوریه در آمریکا و پس از آن در ماه مارس روانه‌ی بازار اروپا خواهد کرد. در صورتی که اپل‌واچ بر اساس این زمان‌بندی به بازار عرضه شود، اپل به تعهد خود مبنی بر عرضه‌ی ساعت‌هوشمندش اوایل سال ۲۰۱۵ نیز عمل کرده است. همچنین امکان عرضه‌ی همزمان ساعت‌هوشمند اپل در کشورهای مختلف نیز وجود دارد. باید به انتظار نشست تا در روزهای آینده شاهد انتشار اخباری در مورد تاریخ عرضه‌ی رسمی ساعت‌هوشمند اپل باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین