تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل همانند دیگر شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تکنولوژی، پتنت‌های بسیاری را به ثبت می‌رساند. این کمپانی اخیراً ماده‌ی جدیدی اختراع کرده که گوشی آیفون توسط آن سیگنال‌های آنتن و وایرلس را دریافت می‌کند.
اگر کمی دقت کرده‌ باشید در قاب پشتی گوشی آیفون 6 خطوط آنتن به وضوح قابل مشاهده است. اپل اخیراً پتنتی را به ثبت رسانده که  قصد دارد این خطوط را به طور کامل از گوشی آیفون حذف کند. روال این پتنت به این شکل است که این کمپانی ماده‌ی جدیدی اختراع کرده که به طور کامل قاب پشتی آیفون را دربر می‌گیرد و علاوه بر این قادر است سیگنال‌های وای‌فای و مخابراتی را دریافت کند.
همانند اکثر پتنت‌ها هنوز مشخص نیست که اپل این ابداع را در محصولات آتی خود بکار می‌گیرد یا نه. این ماده راه‌حل هوشمندانه‌ای را ارائه می‌دهد و به همین دلیل جای تعجبی نیست اگر در آینده در محصولات جدید اپل شاهد حضور چنین تکنولوژی‌هایی باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین