تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به گفته‌ی رئیس هیات‌مدیره مخابرات، مشکلات کاربران با کیفیت اینترنت این شرکت مربوط به نبود تامین پهنای باند کافی از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت است و شرایط به گونه‌ای است که اگر به عنوان مثال ما تقاضای 100 خط STM1 داشته باشیم تنها تعداد 50 خط به ما تعلق می‌گیرد.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید

سیدمصطفی سیدهاشمی درباره‌ی این موضوع که مخابرات به طور دائم بحث افزایش تعرفه را راهکار برون‌رفت از شرایط اقتصادی خود در نظر می‌گیرد، در حالی که همچنان در ارائه‌ی سرویس‌های ارزش افزوده مختلف اتفاق خاصی در این حوزه رخ نداده، گفت:
    با شماره‌گیری 8* شما می‌توانید با تمام سرویس‌هایی که روی خط تلفن ثابت ارائه می‌شود آشنا شوید.
وی ادامه داد:
    اتفاقا در این زمینه سرویس‌های مختلفی از آموزش، کتاب و مطبوعات گرفته تا داستان و قصه ارائه می‌شود و سرویس‌های ارزش افزوده ما به شدت بالاست که یکی از این سرویس‌ها هم همان ADSL محسوب می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به این مساله اعتقاد ندارید که مخابرات برای کسب سود بالاتر لازم است خدمات بهتری ارائه کند، گفت:
    قطعا اگر ما نتوانیم خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه کنیم، مشترکان خود را از دست خواهیم داد. به همین دلیل همواره توسعه، تاکید و سرمایه‌گذاری ما در این جهت بوده است که برای حفظ مشتری خدمات بهتری ارائه شود و روز به روز هم بر تعداد این سرویس‌ها افزوده می‌شود.
وی همچنین گفت که از بخش خصوصی برای مشارکت بیشتر در این بخش دعوت کرد.
سیدهاشمی درباره گلایه‌های مشترکان از کیفیت اینترنت مخابرات نیز گفت:
    در حوزه اینترنت ما با بحث تامین پهنای باند مواجهیم که اگر شرکت ارتباطات زیرساخت بتواند این نیاز را تامین کند کیفیت بهتری خواهیم داشت.
وی در پاسخ به این نکته که «شرکت ارتباطات زیرساخت مدعی است در واگذاری پهنای باند محدودیتی ندارد. آیا این وقفه به دلیل بدهی مخابرات به این شرکت پیش نیامده؟»، گفت:
    چه کسی گفته مشکل ندارد؟ به هر حال در این حوزه محدودیت‌هایی وجود دارد و برای همین هم دوستان برنامه توسعه دارند. اکنون شرکت زیرساخت پهنای باند مورد نظر را به طور کامل تامین نکرده و به طور مثال اگر 100 STM1 نیاز داشته باشیم تنها 50 STM1 به ما تعلق می‌گیرد.
سیدهاشمی در پایان اعلام کرد:
    با این وجود در حوزه خدمات پس از فروش ما قبول داریم که باید به گونه‌ای فعالیت کنیم که مشتریان ما رضایت داشته باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین